X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak
Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak

Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138669
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Polis arkadaşa ya da polis sevgiliye özel olarak doğum günü hediyesi almak istiyor fakat bir türlü ona ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız eğer, Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak hediye seçeneğini ona gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Özellikle polis olan erkek sevgiliye doğum günü sürprizi fikirleri arayışı içerisindeyseniz ona alınabilecek en özel hediye seçeneklerinden biri olan bu çakmağı kişiye özel isim baskılı şekilde hazırlatabilir ve hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Öte yandan polis olan erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünüyorsanız eğer ona hiç düşünmeden bu güzel çakmağı sipariş edebilirsiniz.

Özellikle erkek aksesuarlar seçeneklerinden biri olan Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor! Polis arkadaşa doğum günü hediyesi, polis sevgiliye ise sevgililer günü hediyesi olarak alınabilecek son derece kaliteli ve oldukça kullanışlı bir hediye seçeneğidir. Siyah rengiyle dikkatleri üzerine toplayan çakmak, rezistanslı yapısıyla da oldukça kaliteli duruyor. Bu anlamda kadınlara olduğu kadar erkeklere ilginç hediyeler alarak onları şaşırtmak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken özel hediye seçeneklerinden biridir. Polis memuruna hediye olarak alınabilecek çakmak çeşitleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak'ı gönül rahatlığıyla polis tanıdıklara armağan edebilirsiniz.

Daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanan Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak'ı polis arkadaşa ya da sevgiliye armağan edebilir ve onlarla aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'na uğrayın ve sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edin! Bu ürünü satın almak için acele edin!

Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Polise Hediye İsim Yazılı Rezistanslı Çakmak Rüzgarda Sönmez.
  • Çakmak Boyutu 6 x 3,5 cm'dir.
  • Çakmak özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Gaz doldurulabilir.
  • Polis Memurlarına Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.