Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Erkek Tişört » Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü
Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü
Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü
Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü

Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137417
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL
-
ADET
+

Poke kahramanlarını yakalamak için sokaklara, caddelere dökülen biri olarak size sürpriz niteliğinde bir ürün hazırladık! Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü..

Son zamanlardaki Poke çılgınlığı sizi de sarmış durumdaki kendinizi bu sayfada buldunuz. Şimdilerde hemen hemen her yerde görür olduğunuz Poke oyunu ile ilgili birçok haber ve yazı gündemi sallıyor. Hayran kitlesi gün ve gün artan bu oyunun sıradışı kahramanları ile farklı tasarımlara imza atmak olmazdı elbette ki. Yeni çıkan ve hızla yayılan bu oyunun su evrimi kahramanından esinlenerek tasarladığımız tasarım t-shirtümüz Poke oyununu oynayanların aklını başından alacak bir ürün. Farklı tasarımı ile gören herkesi şaşkınlığa uğratacak bu t-shirt ile gerçek bir poke avcısı olduğunuz net bir şekilde belli olacak. Sokaklarda, caddelerde, parklarda, bahçelerde giyilebilecek bu t-shirtü çok seveceğinizden ve üzerinizden çıkarmak istemeyeceğinizden eminiz. Dolabınızdaki sıradan t-shirtlerinizi unutacağınız kesin.

Siyah ve beyaz renk seçeneği ile dikkat çeken Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü'nü kendi bedeninize uygun olarak da hazırlatabiliyorsunuz. Dilediğiniz her yerde giyebileceğiniz tasarım t-shirtümüz ile tüm dikkatlerin size yönelmesine hazır olun! Sitemizden hemen siparişinizi oluşturun ister kendiniz için isterseniz de bu oyunu oynayan arkadaşlarınız için hemen satın alın.

 

Poke Su Evrimi Tasarımlı Avcı Tişörtü

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.