X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Platonik Aşklara Özel Aşk Romanı
Platonik Aşklara Özel Aşk Romanı
Platonik Aşklara Özel Aşk Romanı

Platonik Aşklara Özel Aşk Romanı

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130577
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Aşkını ifade etmekte zorlananlara ve platonik aşıklara

Bu kitap sayesinde platonik aşkınızın size bakış açısı büyük ölçüde değişecektir.  Platonik aşklara özel aşk romanı sayesinde, sadece aşkınızı içtenlikle dile getirecek ve onu derinden etkileyebileceksiniz.

Platonik Aşklara Özel Aşk Romanının özel olarak  uyarlandı. Bu sayede ona karşı hissettiğiniz duyguları hediye siparişi esnasında size sorulan sorulara vermiş olduğunuz yanıtlar çerçevesinde size özel olarak hazırlanan bir kurgu doğrultusunda, roman tadında ve size özel uyarlanan bir hikaye çerçevesinde hazırlanmaktadır.

Platonik aşklara özel kitabın kahramanı siz olacaksınız. Kısa bilgiler sayesinde bu kitabı özelleştirebilecek ve özel bir hediyeye dönüştürebileceksiniz.

Bu özel kitabın kapağı sizin zevkinize göre özel olarak tasarlanacak. Kitap kapağında sizin fotoğraflarınız bulunacak, kitap üzerinde yazar olarak sizin adınız yazacak, kitap ismi ve arka kapak metnini de siz belirleyeceksiniz.

Yine içerisinde sizin dillere destan aşkınız bir roman olarak ele alınacak ve romanın baş kahramanları da sizler olacaksınız. Yani roman sizin platonik aşkınıza olan aşkınızı konu alacak ve sadece sizin ona olan sevgisini anlatacak.

Roman içerisinde anlatılan aşk sizin aşkınız olacak, isimler, tarihler, yerler, yaşlarınız ve zaman dilimleri de sizin bize bildirmiş olduğunuz bilgilerden oluşacak.

Platonik aşkınıza onu daha çok mutlu edecek bir hediye bulamazsınız.

Ona verdiğiniz değeri gösterin, haydi aşkınızın romanını yazalım

Siz sadece size sorduğumuz soruları cevaplayın, gerisini bize bırakın

Zaman kaybetmeden hemen Platonik Aşklara Özel Aşk Romanını sipariş et...

Ürün Özellikleri:

  • Kitap 130 sayfadan oluşmaktadır.
  • 10 adet kapak tasarımına sahiptir.
  • Dilediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.