X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » Pirinç Dürbün Anahtarlık
Pirinç Dürbün Anahtarlık
Pirinç Dürbün Anahtarlık
Pirinç Dürbün Anahtarlık
Pirinç Dürbün Anahtarlık
Pirinç Dürbün Anahtarlık

Pirinç Dürbün Anahtarlık

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138900
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdiklere ilginç bir hediye almak isteyenlere özel olarak Pirinç Dürbün Anahtarlık hediye seçeneğini öneriyoruz. Doğum günü hediyesi olarak arkadaşa alabileceğiniz bu dürbün anahtarlığı her daim yanında bulunduracak olan hediye sahibi sizi asla unutmayacaktır. Özellikle erkeğe alınacak doğum günü hediyesi olarak güzel bir seçenek olan Pirinç Dürbün Anahtarlık ile sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Bu anlamda erkeğe sürpiz yapmak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken kullanışlı ve farklı bir hediye tercihidir.

Öte yandan erkek sevgiliye sürprizler yapmak isteyenlerin de gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebileceği Pirinç Dürbün Anahtarlık ile erkek sevgiliye güzel bir sevgililer günü sürprizi yapmış olacaksınız. Ayrıca en farklı ve en ucuz hediye seçeneklerinden biri olan Pirinç Dürbün Anahtarlık seçeneğini sevdiklere alarak onları şaşırtabilir ve kendinizden güzel bir anı takdim etmiş olursunuz. En ilginç anahtarlık modeli olan Pirinç Dürbün Anahtarlık, hediye sahibi tarafından çok beğenilecek özel bir armağan olacaktır.

Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz Pirinç Dürbün Anahtarlık seçeneğini, sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da babaya babalar günü hediyesi olarak da alabilirsiniz. Özellikle Dürbün kullanmayı sevenlerin asla hayır diyemeyeceği bu armağan metalden üretidiği için kalitesini oldukça belli etmektedir. Hediye sahibi gideceği her yerde kesinlikle sizi düşünecektir. En farklı ve en ilginç hediyeler arasında başı çeken Pirinç Dürbün Anahtarlık ile sevdikleri doğum günü gibi özel günlerde kesinlikle çok mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından sizlerle buluşturulan Pirinç Dürbün Anahtarlık hediye seçeneğini en anlamlı günler için en sevilen insanlara armağan edebilir ve onlara vermiş olduğunuz değeri en sade şekilde gösterebilirsiniz. Acele edin!

Pirinç Dürbün Anahtarlık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 3.9cm Uzunluğunda 2cm Çapındadır

  • Prinç'den üretilmiştir

  • Pirinç Dürbün Anahtarlık özel kutusunda ve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.