X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Pipo & Puro Aksesuarları » Pipsan Gemici Okuma Piposu (ok120)
Pipsan Gemici Okuma Piposu (ok120)

Pipsan Gemici Okuma Piposu (ok120)

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F1292
Tavsiye Et >

Erkeklere alınabilecek hediyeler sınırlı sayıda olduğu için hediye seçmekte zorluklar yaşarız. Hediyemiz beylerin zevklerine hitab etsin, kullanışlı olsun isteriz. Bu tür bir hediye bulmak için de bir çok zaman harcarız. Hediye Fabrikasıolarak sizlere sunduğumuz Pipsan Gemici Okuma Piposu (ok120) tarz sahibi beyler için seçebileceğiniz şık bir armağan.. Bu anlamda erkeğe yıldönümü sürprizleri arasında yer alan bu pipo ile eşe veya sevgiliye karizma katacağınıza emin olabilirsiniz.

Bir zevk unsuru ve hobi haline gelen Pipo'lar bir çok erkeğin tercihidir. Doğum günü gibi özel günlerde erkeklere hediye önerileri arıyor fakat erkek arkadaşa ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız eğer hiç beklemeden bu pipoyu ona armağan edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz beylerin hoşuna gideceğini düşündüğümüz Pipsan Gemici Okuma Piposu (ok120) ile tarz sahibi beylere zevklerine hitab edecek nitelikte bir hediye seçmiş olacaksınız. Bu bakımdan erkeğe doğum günü sürprizi fikirleri düşünmeye artık hiç gerek yok! Pipsan Gemici Okuma Piposu (ok120) ile erkek arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz.

Pipsan Gemici Okuma Piposu (ok120)'nun filtre sistemi sayesinde beyler Pipo içme keyfini daha sağlıklı yerine getireceklerdir. Erkek hediyelerinin en özeli olan Pipsan Gemici Okuma Piposu (ok120), hayatınızdaki önemli beyler için seçebileceğiniz eşsiz bir hediye olacaktır. Bütün bunların yanında sevgiliye alınacak doğum günü hediyesi erkek için oldukça önemlidir. Bu yüzden erkek sevgiliye bu güzel pipoyu armağan ederek onu son derece mutlu etmeye hazır olun!

Son olarak doğum günü ya da sevgililer günü için erkek sevgiliye hediyeler almak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir ürün olan bu pipo, size özel avantajlarla Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Siz de erkeğe alınabilecek en özel ve kullanışlı hediyeyi arıyorsanız Hediye Fabrikası olarak sizlere sunduğumuz Pipsan Gemici Okuma Piposu (ok120) yu tarz sahibi beyler için satın alın. Özel kutusu ile birlikte gönderilecek olan bu ürünü en özel günlerinizde sevdiklerinizin beğenisine sunun.

Pipsan Gemici Okuma Piposu (ok120)'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 9mm filtre sistemi
  • Metal bilezikli.
  • Kıvrık saplı dizayn.
  • Özel kutusu ve kumaş kılıfı içinde teslim edilir.
  • 19 cm (Uzunluk) x 3,5 cm (Yükseklik) x 25 mm (Kafa Capi) x 16 mm (Tütün Haznesi Çapı)

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.