Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Pipo & Puro Aksesuarları » Pipo Seti-starter Gemici Modeli (str02)
Pipo Seti-starter Gemici Modeli (str02)

Pipo Seti-starter Gemici Modeli (str02)

60,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F1290
Tavsiye Et >
Ortalama 2 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Erkeğe ne hediye alınır? diye günlerdir düşünüyor ama ne alacağınıza karar veremiyorsanız sizlere önereceğimiz bu ürün Pipo kullanan beyler için seçebileceğiniz harika bir armağan olacaktır!

Erkeğe hediye seçmekte zorlanıyorsanız ve seçeceğiniz hediye beylerin hem tarzına hem de zevkine hitab etsin istiyorsanız; Pipo kullanan beylere hediye edebileceğiniz Pipo Seti-starter Gemici Modeli (str02)'ni çok seveceksiniz.

Hediye edeceğiniz beylerin hoşuna gideceğini düşündüğümüz Pipo Seti-starter Gemici Modeli (str02) ile tarz sahibi beylere zevklerine hitab edecek nitelikte bir hediye seçmiş olacaksınız.

Pipo Seti-starter Gemici Modeli (str02)'nin filtre sistemi sayesinde beyler Pipo içme keyfini daha sağlıklı yerine getireceklerdir.

Erkek hediyelerinin en özeli olan Pipo Seti-starter Gemici Modeli (str02), hayatınızdaki önemli beyler için seçebileceğiniz eşsiz bir hediye olacaktır.

Sizde erkeğe alınabilecek en özel ve kullanışlı hediyeyi arıyorsanız Hediye Fabrikası olarak sizlere sunduğumuz Pipo Seti-starter Gemici Modeli (str02)'ni tarz sahibi beyler için satın alın. Özel kutusu ve yardımcı aparatları ile birlikte gönderilecek olan bu ürünü en özel günlerinizde sevdiklerinizin beğenisine sunun.

 

Pipsan Düz Sapli 9mm Filitreli Deluxe Pipo satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Elde üretim 1. sinif gül kökü pipo
  • Temizlenip tekrar tekrar kullanilabilen metal filtre sistem
  • Boyutlar: 13,5cm(Uzunluk) x 4,5cm (Yükseklik )x 3cm (Kafa Capi)
  • Düz saplı dizayn.
  • Özel kutusu ve kumaş kılıfı içinde teslim edilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.