X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » Peygamber Mührü Plaketi
Peygamber Mührü Plaketi
Peygamber Mührü Plaketi
Peygamber Mührü Plaketi
Peygamber Mührü Plaketi
Peygamber Mührü Plaketi
Peygamber Mührü Plaketi

Peygamber Mührü Plaketi

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93504
Tavsiye Et >

Eğer babaya özel olarak babalar günü hediyesi fikirleri düşünüyorsanız size çok özel bir hediye önerimiz var. Onu çok seviyorsunuz, yere göğe sığdıramıyorsunuz, her konuda yanınızda ve en önemlisi sizin babanız o... Peygamberlik mührü ve hadis-i şerifle süslenen plaket evlerinizde yerini almayı bekliyor. Bu özel ürünü babaya ya da arkadaşa özel olarak sipariş edebilir ve erkeğe hediye anlamında armağan edebilirsiniz.

Nübüvvet Mührü; Allah, Hz. Muhammed (sav)'i alemler üzerine seçmiş ve onun "peygamberlerin sonuncusu" (Ahzab Suresi, 40) olduğunu bildirmiştir. Ondan sonra hiçbir peygamber gönderilmeyecektir ve Kuran insanlara hidayet rehberi olarak gönderilen en son kitaptır. Allah, Peygamber Efendimizin bu eşsiz özelliğini onun mübarek vücudunda bir izle tecelli ettirmiştir. Hadis; Hz.Muhammed'in değişik olaylar ve problemler karşısında inananları aydınlatmak, Kur'an'ın bazı ayetlerini daha açık bir dille ifade etmek için söylediği sözler bütünüdür. Bu anlamda alınabilecek en güzel doğum günü hediyesi Peygamber Mührü Plaketi olacaktır.

Siz de en yakınlarınıza özel olarak tasarım hediyeler almak istiyor ve onları manevi olara desteklemek istiyorsanız bu plaketi sakın kaçırmayın deriz. Manevi yönü ağır basan arkadaşa alınacak hediyeler arasında yer alan Peygamber Mührü Plaketi ile arkadaşla olan samimiyetinizi son derece güçlendireceksiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen bu plaketi kişiye özel olarak hazırlatarak sevdiklere içtenlikle armağan edebilir ve onlarla aranızdaki dostluğunuzu Allah huzurunda güçlendirebilirsiniz.

Siz de babaya ya da arkadaşa hediye olarak Peygamber Mührü Plaketi sipariş etmek istiyorsanız daha fazla beklemenize hiç gerek yok! Sevdikleri son derece mutlu edecek ve manevi yönden onlara güç verecek olan oldukça anlamlı ve ruhani bir hediye seçeneği olacaktır. O halde siz de daha fazla beklemeden bu ürünü sipariş edin.

Peygamber Mührü Plaketi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün süblimasyon baskı tekniğiyle metal plakaya işlenmektedir.
  • Metal plaka şık kadife plakete yapıştırılarak gönderilecektir.

 


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.