Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer
Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer
Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer
Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer
Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer

Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer

22,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134586
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Hayatınızdaki düzeni evinizin her köşesinde görmek istiyorsanız bu ürün sizin için!! Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer..

Çekmecelerinizin dağınıklığından şikayetçiyseniz, aradığınızı kolayca bulamıyorsanız ve düzensiz görüntüyü görmekten sıkıldıysanız bu tasarım harikası ürüne bayılacaksınız. Sıradışı tasarımıyla çekmecelerinizi organize edecek Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer ile dağınık görüntüler ortadan kalkacak yerini düzen ve uyum içinde bir görüntü alacak. Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer'in eşit ve sıralı bölmeleri eşyalarınızı düzen içinde gösterecek. Petekler içerisine yerleştireceğiniz eşyalarınızı kolayca yerinden alıp kullanabileceksiniz. Böylelikle zaman kaybetmeyecek, aradığınızı bulamamak gibi bir durum yaşamayacaksınız. Birbiri üzerine geçirilen çıtçıtlı yapısı ile kolay monte edilebilen tam 8 parça ile çekmecelerinizi dilediğiniz gibi kolayca ufak bölmelere ayırabilirsiniz. Herhangi bir makas ya da falçata gibi kesici bir aletle kolayca çekmecelerinize uygun hale getirebilirsiniz.

Çekmecelerinizdeki karmaşaya son vererek aradıklarınızı en kolay ve hızlı bir biçimde rahatça bulabilin diye tercih edeceğiniz Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer'i satın almak için tek yapacağınız şey sitemizden siparişiniz tamamlamak olacaktır.

 

Petek Tasarımlı Pratik Çekmece Organizer; satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 8 parçadan oluşmaktadır.
  • Her parça 36 cm uzunluğunda 6.5 cm genişliğinde
  • Her bir bölme 8 cm genişliğinde
  • 12 adet bölmeden oluşmaktadır.
  • Makasla keserek dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.
  • Sert plastik
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.