X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Anneye Hediye » Pembe Kanatlı Süslü Gümüş Kelebek Kolye
Pembe Kanatlı Süslü Gümüş Kelebek Kolye

Pembe Kanatlı Süslü Gümüş Kelebek Kolye

199,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138006
Tavsiye Et >

Her kadın kendini özel hissetmek ister, düşünülmek ve değer gördüğünü bilmek ister. Bunun en kolay yollarından biri de sevdiği kişiden alacağı ve kendini değerli hissedeceği hediyelerdir. Bu his gerek yıl içerisinde yaşadığı ve yaşayacağı özel günlerde gerekse bir anda yaşayacağı olayda üst seviyelere çıkar.

Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek için seçeceğiniz  hediye ile romantik sevgililer günü mesajı vererek başlayabilirsiniz. Sevgililer Gününe özel sözler ile başlayıp bu güzel ve şık kolye ile her şeyin en iyisini hak eden kadının içinde özel bir his uyandırabilirsiniz. Böylece  kendini değere ve sevgiye layık hissedecektir. Zarif ve ince işlenmiş taş detaylarıyla sevgilinizin boynunu süsleyerek her zaman takmak isteyeceği bir kolye olacaktır.

En güzel kolye modelleri içerisinde yer alan bu model ile, sevgilinin doğum günü geldiğinde kolyenin kelebek oluşu ile sevdiğinizi güzel hissettirip sonsuzluk anlamıyla da sevginizin ve birlikteliğinizin sonsuzluğunu ona göstermiş olacaksınız.  Sevgiliniz için yapacağınız bu romantik sürpriz hediye onun her zaman boynunda taşıyacağı ve şıklığını tamamlayacağı bir aksesuar olacak ve severek kullanıacaktır. Ona sık sık sizi anımsatacak bu özel hediye uzun yıllar geçse de etkisini yitirmeyecek bir hatıra niteliğindedir.

Sadece doğum günü ya da Sevgililer Günü’nde değil yeni yıl hediyesi ya da tanışma yıldönümünüzü unutmadığınızı gösteren bir hediye de olabilir bu güzel kolye. Sevdiğiniz için binlerce hediye fırsatlarından sizin için kolaylaştırdığımız ve özelleştirdiğimiz bu güzel hediye hem romantik anlarınıza vesile olacak hem de üzerinde taşıdığı sonsuzluk anlamıyla sevginizin sevdiğinizin bedeninde sonsuza kadar taşınmasına yardımcı olacaktır.

Pembe Kanatlı Süslü Gümüş Kelebek Kolye Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Zirkon değerli taşlarla süslü kelebek gümüş sonsuzluk kolye.
  • En: 2.7 cm
  • Boy: 2.5 cm
  • Ağırlık: 3.10 gr
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.