X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Pembe Ayıcık Anahtarlık
Pembe Ayıcık Anahtarlık
Pembe Ayıcık Anahtarlık
Pembe Ayıcık Anahtarlık
Pembe Ayıcık Anahtarlık

Pembe Ayıcık Anahtarlık

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137531
Tavsiye Et >

Kız çocuğunuza bu doğum gününde sevimli bir hediye verin ve ona Pembe Ayıcık Anahtarlık'ı armağan edin!

Bilirsiniz ki kız çocukları sevimli aksesuarlardan ve şirin oyuncaklardan çok hoşlanırlar. Onları keyiflendiren bu tür hediyeler sayesinde kalplerini yeniden kazanmanız mümkün. Hediye Fabrikası olarak sizlerin beğenisine sunduğumuz Pembe Ayıcık Anahtarlık da kız çocuklarının aklını başından alacak bir armağan. Anahtarlık olarak kullanabilecekleri Pembe Ayıcık Anahtarlık'ı isterlerse okul çantalarını süsleyecek aksesuar olarak da kullanabilirler. Çok beğenileceğinden ve ilgi göreceğinden emin olduğumuz bu sevimli ayıcığın kalıcılığı da daim olacaktır. Daima güzel bir anı olarak saklanacak, en özel aksesuar arasında yerini alacaktır.

Kız çocuğuna doğum günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz Pembe Ayıcık Anahtarlık'ı ister kendi kızınız için isterseniz de sevdiklerinizin kız çocukları için satın alabilir onlara en özel günlerde armağan edebilirsiniz. Hatta ve hatta kendiniz için bile tercih edebilir, anahtarlarınızı bu şirin ayıcık ile biraraya toplayabilirsiniz. Kaçırmamak için acele edin ve Hediye Fabrikası'ndan hemen siparişinizi oluşturun.

 

Pembe Ayıcık Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Pembe Ayıcık Anahtarlık 9 cm x 6 cm ölçülerinde.

Anahtarlık halkası 3 cm çapında.

İçi yumuşak dolgu malzemeli.

Pembe Ayıcık Anahtarlığınızı 30 derecede ve elde yıkayınız.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.