X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Sevgiliye Hediye Sepeti » Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti
Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti
Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti
Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti
Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti
Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti
Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti

Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti

109,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137826
Tavsiye Et >

Yeni yılın olmazsa olmazları yılbaşı sepetleri Hediye Fabrikası.com farkı ile sizlere ulaşıyor! Sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak ya da arkadaşa yeni yıl hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti de bu sepet modellerinden biri.

Tüm sene boyunca aynı heyecanla hatırlanacak bu sepet sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel yılbaşı hediyelerinden bir tanesi. Sepetin içinde birbirinden güzel hediyeler bulunmakta. Bu sayede bir değil birden fazla hediye vermiş oluyorsunuz. Kırmızı tül ile tüllenerek sizlere sunulan Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti içinde; çay/kahve saatlerini renklendirecek bir kupa bardak, şirin mi şirin bir ayıcık, çam ağacı nakışlı bir el havlusu, kırmızı kalp şeklindeki peluş yastıki mis kokulu bir mum, enfes çikolatalar ve renkli süslemeler bulunmakta. Hepsi kullanışlı ve kalıcı hediyeler olan bu ürünler küçük birer hediye de olsalar sevdiklerinize büyük mutluluklar yaşatabileceklerdir. Yeni yılda sevdikleriniz için dileyeceğiniz tüm güzel dilekleri dışa yansıtmakta oldukça etkili olacak Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti'ni sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak tercih edebileceğiniz gibi biricik arkadaşınıza da bu sıradışı yılbaşı hediyesi ile küçük bir sürpriz yapabilirsiniz. Yılbaşında alınabilecek hediyelerin belki de en güzeli sayılabilecek Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti içindekiler sevdiklerinize doyumsuz mutluluklar yaşatırken akıllarında daima sizin olmanızı da sağlayacak. Bu denli güzel bir şekilde hatırlanmak ve asla unutulmamak isterseniz öyle değil mi?

Sevgiliye ya da arkadaşa alınabilecek en güzel yılbaşı hediye önerileri konusunda size en güzel alternatifleri sunan Hediye Fabrikası.com'un oluşturduğu Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepeti'ni sevdikleriniz için satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun. Seçtiğiniz bu özel hediye ile sevdiklerinize en güzel dileklerinizi iletin. El yapımı yılbaşı hediyeleri ile aynı değeri taşıyacak bu şirin yılbaşı sepetini kaçırmayın!

 

Peluş Ayıcıklı Yılbaşı Hediye Sepetini

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.