X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Peluş Ayıcıklı Anahtarlık-Pf Concept 19547422
Peluş Ayıcıklı Anahtarlık-Pf Concept 19547422

Peluş Ayıcıklı Anahtarlık-Pf Concept 19547422

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135082
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bir hediye ne kadar küçük olursa olsun şirinliği ve hediye eden kişinin özelliği ile kocaman hediyelerden daha anlamlı ve daha özeldir. Pahalı hediyelerin dışında küçük ama şirin bir hediye tercih etmek isteyenler sevdiklerinin kalbini bu şirinlikle tekrardan kazanabiliyorlar. Tatlı ve bir o kadar ucuz doğum günü hediyeleri arasında yer alan Peluş Ayıcıklı Anahtarlık-Pf Concept 19547422 da küçük, şirin tasarımı ile sevdiklerinizin beğenisini kazanacak nitelikte bir hediyedir. Sevimli bir ayıcık ile tasarlanan bu anahtarlık hediye edeceğiniz kişilerin yanlarından ayırmadıkları aksesuarları haline gelecektir. Peluş Ayıcıklı Anahtarlık, hediye edeceğiniz kişilerin tüm anahtarlarını şirinlikle biraraya toplayacaktır. Çocukların sevimli bir arkadaşı, büyüklerin de şirin bir aksesuarı olacaktır.

En güzel anahtarlık modelleri arasında bulunan bu sevimli anahtarlığı ister çocuğa hediye, ister sevgiliye hediye, ister arkadaşa hediye olarak tercih edebilir, onlara küçük ama şirin bir hediye verebilirsiniz. Bu anlamda arkadaşına doğum günü sürprizleri yapmak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği tatlılıkta bir hediye olan Peluş Ayıcıklı Anahtarlık-Pf Concept 19547422 özellikle kadınların asla hayır diyemeyeceği bir hediye seçeneğidir.

O yüzden en güzel doğum günü hediyesi bayan için şirinlikte sınır tanımayacak olan hediye seçenekleridir diyebiliriz. Kadınlara hediye almak isteyenlerin tatlı mı tatlı bir hediye olan peluş ayıcıklı anahtarlığa bir göz atmalarını öneriyoruz. Ayrıca kız arkadaşa alınabileceği gibi bayan sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da bu anahtarlığı gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Sevgiliye sevgililer günü hediyesi, kız arkadaşa doğum günü hediyesi ya da çocuğa yeni yıl hediyesi olarak alınabilecek şirin bir hediye olan Peluş Ayıcıklı Anahtarlık-Pf Concept 19547422 Hediye Fabrikası farkıyla sizleri bekliyor. Sevdiklere anlamlı ve bir o kadar tatlı bir hediye almak isteyenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken özel hediyelerden biridir.

Peluş Ayıcıklı Anahtarlık-Pf Concept 19547422'yi Satın Almadan Önce bilmeniz Gerekenler:

  • Polyester peluş, t-shirt ayrı gelmektedir.
  • 18 gram, 6 x 9 x 5,5 cm.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.