X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Paşabahçe Kristal Kapaklı Şekerlik
Paşabahçe Kristal Kapaklı Şekerlik

Paşabahçe Kristal Kapaklı Şekerlik

25,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136724
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Hediye Fabrikası'ndan bir yenilik daha! Misafir sunumlarınızda kullanabileceğiniz Paşabahçe Kristal Kapaklı Şekerlik..

Oldukça şık tasarlanan bu şekerliği kullanmaktan büyük keyif alacağınızı söyleyebiliriz. Çünkü kristal cam şekerlik oldukça kullanışlı ve şık bir şekilde dizayn edilmiştir. Şekerliğin zarif görüntüsü keyifli çay ikramlarınıza eşlik edecek, sunumlarınızda şık bir detay olacaktır. Masanızın bir kenarında varlığını sürdürecek Paşabahçe Kristal Kapaklı Şekerlik'i toz şeker kullanımının dışında misafirlere ikram edilen cam şekerler veya çikolataların sunumu için de kullanabileceksiniz. Onun dışında kendi eviniz için satın alabileceğiniz Paşabahçe Kristal Kapaklı Şekerlik'i dilerseniz ev görme hediyesi olarak da götürebilir, sevdiklerinize kullanışlı ve şık bir hediye verebilirsiniz.

Görünümü ile oldukça hoş duran Paşabahçe Kristal Kapaklı Şekerlik'i kendi mutfağınızda kullanmak amacıyla veya sevdiklerinize ev hediyesi olarak sunmak amacıyla gecikmemek adına tek yapmanız gereken Hediye Fabrikası'ndan siparişinizi vermeniz olacaktır.

 

Paşabahçe Kristal Kapaklı Şekerliği Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Yükselik: 145 mm. 5.75
  • Ağız Çapı: 110 mm. 4.25
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.