X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Paşabahçe El Yapımı Silikon Kapaklı Cam Damacana
Paşabahçe El Yapımı Silikon Kapaklı Cam Damacana

Paşabahçe El Yapımı Silikon Kapaklı Cam Damacana

100,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136725
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kocaman görüntüleri ve geniş hacimleri ile dikkat çeken su damacalarını masanızda sergileyebileceğiniz küçük su şişelerine dönüştürdük; Paşabahçe El Yapımı Silikon Kapaklı Cam Damacana..

Günlük su ihtiyacınızı karşılamak adına kullanabileceğiniz bu minik su damacasını çok seveceğinize eminiz. Yemek masanızda veya mutfak masanızda şık bir görünüm sergileyecek Paşabahçe El Yapımı Silikon Kapaklı Cam Damacana sofralarınıza da şıklık katacaktır. Tamamının camdan üretilmiş oluşu suyunuzu sağlıkla ve hijyenle korumasını sağlayacaktır. Silikon kapağı sayesinde yaşam kaynağınız suyunuzun aynı berraklıkla ve hijyenle korunmasında etkili olacaktır.

Evinizde olması gereken Paşabahçe El Yapımı Silikon Kapaklı Cam Damacana'ya sahip olmak için elinizi çabuk tutun ve Hediye Fabrikası'ndan hemen siparişinizi oluşturun.

 

Paşabahçe El Yapımı Silikon Kapaklı Cam Damacanayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • HACİM: 1,5 LT

Paşabahçe Denizli Fabrikası'nda cam ustaları tarafından 1200 C°`nin üzerindeki eriyik haldeki cam hamurunu,
renkli ya da saydam, ya da opak, gerektiğinde 2 kat, hatta 3 kat üst üste üfleyerek şekillendirdikleri Cam Ustası imzalı Ürün.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.