X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Paşabahçe Celebration Karaf Sürahi
Paşabahçe Celebration Karaf Sürahi

Paşabahçe Celebration Karaf Sürahi

76,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136723
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Klasikleşmiş sürahileri unutun ve Paşabahçe Celebration Karaf Sürahi'ye evinizde yer açın!! Paşabahçe tarafından üretilen özel tasarım sürahiyi çok seveceksiniz! Dilerseniz kendiniz için dilerseniz de arkadaşa hediye olarak bu özel ürünü sipariş edebilirsiniz.


Suyunuzu veya meşrubatlarınızı koyduğunuz kalsik sürahilerinizden sıkıldıysanız bu tasarım harikası sürahiyi çok seveceğinizden eminiz. Tamamen camdan üretilen Paşabahçe Celebration Karaf Sürahi, şık dizaynı ile gönlünüzü kazanacak. Meşrubatlarınızı veya içme suyunuzu koyabileceğiniz bu zarif sürahi özenle kurduğunuz sofralarda veya yemek masanızda şık bir görünüm sergileyecektir. Kendinize ya da sevdiklere kişiye özel hediyeler almak istiyorsanız sizin için özel olarak dizayn edilmiş Kafar Sürahi'yi sizin için öneriyoruz.

Bütün bunların yanı sıra 14 şubat hediyeleri bayan için oldukça önemlidir. Siz de sevgiliye hediye olarak Paşabahçe tarafından imzası atılmış olan bu özel sürahiyi sipariş edebilir ve sevgilinize anlamlı bir hediye verebilirsiniz.
Kendi eviniz için satın alabileceğiniz Paşabahçe Celebration Karaf Sürahi'yi dilerseniz sevdiklerinize ev hediyesi olarak da sunabilirsiniz.

Hediye fabrikası'na özel olarak sipariş edeceğiniz Paşabahçe Celebration Karaf Sürahi hediyesini dilerseniz kendi eviniz için sipariş eder dilerseniz de anneye ya da arkadaşa hediye olarak alabilirsiniz. Doğum günü gibi özel günlerde bu ürünü alabileceğiniz gibi aynı zamanda yeni evli çiftlere özel olarak yeni ev hediyesi niyetinde de alabilirsiniz. Paşabahçe Celebration Karaf Sürahi hediyesi camdan yapıldığı için son derece klas ve şık durmaktadır. Bu sayede evinizin şıklığını ve güzelliğini değiştirecek olan bu özel sürahi hem kendinize hem de sevdiklere anlamlı bir armağan olacaktır. O halde siz de bu özel hediyeyi sipariş etmek için daha fazla bekleyin ve hediye fabrikasına özel sürahiyi adrese teslim olarak hemen alın! Keyifli alışverişler.

Paşabahçe Celebration Karaf Sürahiyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Yükseklik: 275 mm.
  • Ağız Çapı: 96 mm.
  • Taban Çapı: 90 mm.

 lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.