X
Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » Paşabahçe Cam Milkshake Bardağı
Paşabahçe Cam Milkshake Bardağı

Paşabahçe Cam Milkshake Bardağı

32,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136741
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yaz aylarının keyifli içeceği milkshake'i evinizde hazırlayıp ailenize veya misafirlerinize sunmaya ne dersiniz? Böyle bir düşünceye sahip olanlar için sunduğumuz harika bir ürünü size tanıtmak isteriz; Paşabahçe Cam Milkshake Bardağı.

Özenle hazırladığınız milkshakelerin sunumunda kullanacağınız Paşabahçe Cam Milkshake Bardağı camın zarifliği ve sağlığı ile bütünleşmiş harika bir tasarım. Milkshakelerinizi keyifle yudumlamanızı sağlayacak bu bardağın dizaynı oldukça şık. Geniş bir hacme sahip bu bardak ile tatları birbirinden farklı, lezzetli mi lezzetli milkshakelerinizi ister aileniz için isterseniz de arkadaşlarınız için hazırlayabilirsiniz. Tabi ki Paşabahçe Cam Milkshake Bardağı'ndan birden fazla edinmek şartıyla. Dilerseniz bir adet alarak evde yalnızca size ait olacak bir milkshake bardağına sahip olabilir, zamanınızı evde geçirmek istediğiniz zamanlarda veya izinli olduğunuz günlerde kendinize enfes bir milkshake hazırlayabilir bu şık bardağa alıp tv karşışına geçip keyif yapabilirsiniz. Elinizden düşürmek istemeyeceğinizden ve milkshake içmeye doyamayacağınızdan eminiz.

Dışarda içtiğiniz milkshakeler yerine evinizde hazırladığınız milkshakeleri tercih etmek istiyorsanız Paşabahçe Cam Milkshake Bardağı'na hemen sahip olmalısınız. Dilerseniz bu enfes içeceği çok seven bir arkadaşınıza bu şık bardak ile tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Şöyleki arkadaşınızın sevdiği bir lezzetteki milkshakei hazırlayıp ona Paşabahçe Cam Milkshake Bardağı ile tatlı bir sunum yapabilirsiniz. Bu onun için harika bir sürpriz olacaktır!

 

Paşabahçe Cam Milkshake Bardağını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hacim:350 cc
  • Yükseklik:160 mm
  • Ağız Çapı:80.5 mm
  • Taban Çapı:65 mm
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.