X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çikolata » Özür Dilerim Harf Çikolata
Özür Dilerim Harf Çikolata
Özür Dilerim Harf Çikolata
Özür Dilerim Harf Çikolata

Özür Dilerim Harf Çikolata

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137855
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kırdığınız kalbi yeniden kazanmanızı garantileyecek harikulade bir hediye Hediye Fabrikası.com'dan! Özenli kutusu içinde sunulan harf çikolataların oluşturduğu Özür Dilerim Harf Çikolata kırdığınız kalpleri en tatlı şekilde onarak bir armağan.

İstemsiz bir şekilde sevgilinizin kalbini kırdıysanız ve birkaç gündür aranızda soğuk rüzgarlar esiyorsa bunu düzeltmenin en güzel yolu elbette ki güzel bir hediyeden geçer. sizde bizle aynı düşüncede olduğunuza göre kendinizi bu sayfada buldunuz. Öncelikle kesinlikle doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü Hediye Fabrikası.com'un oluşturduğu Özür Dilerim Harf Çikolata kırdığınız kalbi onarmanızda büyük etkiye sahip olacak harika bir hediye. Enfes tattaki harf çikolataların birleşimi ile oluşturulan bu hediyelik çikolata 'Özür Dilerim' cümlesinden oluşmaktadır. Ne kadar üzgün ve pişman olduğunuzu dile getirecek bu armağan sayesinde hem sevgilinizin kalbini yeniden kazanacaksınız hem de ağzını tatlandıracaksınız. Sevdiğiniz insanın sizin için ne kadar önemli ve özel olduğu onun için seçtiğiniz Özür Dilerim Harf Çikolata ile rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Kalbi kırılan sevgiliye ilginç hediyelerinden biri olarak sizlere sunduğumuz Özür Dilerim Harf Çikolata'yı afiyetle yiyen sevgilinizin bir yandan ağzı tatlanırken diğer yandan da kırılan kalbi yumuşayacak, sizi affedecektir.

Pişmanlığınızı ve ne kadar üzgün olduğunuzu dile getirecek en güzel özür hediyelerinden biri olabilecek Özür Dilerim Harf Çikolata ile sevdiğiniz insanın gönlünü yeniden kazanmak için gecikmeyin. Gönlü kırılan sevgiliye güzel hediye fikirlerinden biri olabilecek bu leziz çikolata hediyesi ile sevdiğiniz insanı mutlu edin.

 

Özür Dilerim Yazılı Harf Çikolatayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.
  • Kutu içerisinde 12 adet harf çikolata bulunmaktadır.
  • Kutu içerisinde toplamda 78 gram çikolata gönderilmektedir.
  • Özür Dilerim Yazılı Harf Çikolata özenli paketlemesi ile gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.