X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Osmanlı Tuğralı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti
Osmanlı Tuğralı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti
Osmanlı Tuğralı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti
Osmanlı Tuğralı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti
Osmanlı Tuğralı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti

Osmanlı Tuğralı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti

84,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137317
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Osmanlı tuğrası'na olan hayranlığı ile bildiğiniz beyler için etkleyici bir hediye alternatifi; Osmanlı Tuğralı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti.

Osmanlı Dönemi'nden günümüze kadar taşınan, padişahların imzası olarak anılan Tuğra'nın büyüleyici görüntüsüne hayran olmamak elde değil. Özellikle de beylerin benimsedikleri Tuğra onlar için tasarlanmış hediyelerde hayat buluyor. Tuğra desenini erkeğe hediye olarak tercih edilebilecek birçok üründe görmek mümkün. Hayatınızdaki beylere özel günlerinizde hediye olarak sunmanız amacıyla hazırlanmış Osmanlı Tuğralı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti de bu alternatiflerden sadece biri. Bu muhteşem set sayesinde beylerin Tuğra'ya olan hayranlığı sözde kalmayacak, kullandıkları en özel aksesuarlara da yansıyacak. En özel aksesuarları olarak her daim yanlarında taşıyacakları kesin.

Osmanlı tuğrası'nın inanılmaz güzel görüntüsünün resmedildiği bir fotoğraf ile hayat bulan Osmanlı Tuğralı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti, erkeğe yıldönümü hediyesi, babalar günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Hayarnı oldukları bu simgeyi her gün kullandıkları aksesuarlarda görmek eminiz ki beylerin de hoşuna gidecektir.

 

Osmanlı Tuğralı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Zenit Marka Çakmak ve Sigara Tabakası
  • Çakmak 5 cm x 3.5
  • Tabaka 9 cm x 8 cm
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.