Hediye Fabrikası » Ev Hediyeleri » Osmanlı Tuğra Desenli Kişiye Özel Duvar Saati
Osmanlı Tuğra Desenli Kişiye Özel Duvar Saati

Osmanlı Tuğra Desenli Kişiye Özel Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137241
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Osmanlı Tuğra Desenli Kişiye Özel Duvar Saati sayesinde Osmanlı İmparatorluğunun Tuğrasını evinize taşıyacaksınız.  Her saate baktığınızda Milli duygularınız kabaracak. Asırlar boyu büyük bir tarih yazmış olan Osmanlı’nın torunlarına özel olarak hazırlanan Kişiye özel duvar saatine isminizi yazdırabilirsiniz.  Bu güzel tuğralı saati dilerseniz babaya hediye olarak da alabilirsiniz. Babanız saate her baktığında hem sizi hatırlayacak hem de Osmanlının şanını hatırlayacaktır.

Yalnızca babaya hediye olarak değil, aynı zamanda arkadaşa ya da sevdiğiniz herkese hediye edebileceğiniz Osmanlı Tuğra Desenli Kişiye Özel Duvar Saati Osmanlıyı sevenlere ve hala Osmanlı imparatorluğu ile gurur duyanlara çok özel bir hediye olacak. Evinizin en güzel cephesine asacağınız bu duvar saati ülkenin geçmişiyle gurur duymanızı her daim sağlayacaktır.

Cam parselden üretilen bu saat iki farklı seçenekte sizlere geliyor. İsterseniz büyük isterseniz ise küçük versiyonunu satın alabilirsiniz. Bir tek pil ile çalışabilen bu saat ayrıca sizi rahatsız etmesin diye akıcı bir mekanizmaya sahip son teknoloji ürünüdür.

Osmanlı Tuğralı İsme Özel Duvar Saati'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • 5 mm Cam üzerine baskı alınmaktadır
  • Büyük saat modeli 30 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.