X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Osmanlı Minyatür Desenli Büyükler İçin Boyama Kitabı
Osmanlı Minyatür Desenli Büyükler İçin Boyama Kitabı
Osmanlı Minyatür Desenli Büyükler İçin Boyama Kitabı
Osmanlı Minyatür Desenli Büyükler İçin Boyama Kitabı

Osmanlı Minyatür Desenli Büyükler İçin Boyama Kitabı

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136381
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

16. ve 19. yy’lar arası Osmanlı Minyatür sanatının en güzel örneklerinden derlenen Osmanlı Minyatür Desenleri Boyama Kitabı'mızın içinde bulunan birbirinden güzel elle çizilmiş resimleri, marker ya da renkli kuru kalemlerle boyabilirsiniz.
Resimlerin nasıl çizildiğine bakarak kendi yaratıcı dünyanızı kullanarak ilaveler yapabilir ve kendinize özel bir Osmanlı minyatürü çıkarabilirsiniz. Boyadığınız resimleri rahatlıkla kitaptan kopartarak çalışabilirsiniz. Boyadığınız her resmi arzunuza göre çerçeveleyip duvarınıza dekorasyon amaçlı asabilirsiniz.
Osmanlıyı seven babaya hediye olarak ya da anneye anneler günü hediyesi olarak bu boyama kitabını armağan edebilir ve annenin boş zamanlarında güzel bir etkinlikle zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zaman babalar günü hediye önerileri arasında bulunan bu boyama kitabı ile babayı Osmanlı zamanına en iyi şekilde geri gönderecek ve onun güzel zaman geçirmesini sağlayacaksınız. Öte yandan arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri arıyorsanız, arkadaşa hediye olarak alınabilecek şık ve eğlenceli bir hediye olan Osmanlı Minyatür Desenli Büyükler İçin Boyama Kitabı seçeneğini tercih edebilirsiniz. Osmanlı Minyatür Desenleri Boyama Kitabı ile bir erkeğe ne hediye alınır diye düşünmenize artık asla gerek kalmayacak. Osmanlı İmparatorluğu sanatını seven arkadaşa ya da aileye kesinlikle alınması gereken şaheserlerden birisi olan bu kitap ile sevdikleriniz hem eğlenecek hem de osmanlı kültürünü daha iyi tanıyacaktır. Aynı zamanda bayan hediyeleri olarak da alınabilecek muazzam bir hediye seçeneği olan Osmanlı Minyatür Desenleri Boyama Kitabı Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Osmanlıyı seven yakınlara armağan edilebilecek en özel hediye seçeneklerinden biridir. Eğlenirken öğreten nadir hediye seçeneklerinden birisi olan bu boyama kitabını herkes çok sevecek! Siz de sevdikleriniz için bu özel hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Hediye Fabrikası'nda size keyifli alışverişler dileriz.
Osmanlı Minyatür Desenli Büyükler İçin Boyama Kitabı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 72 Sayfa
  • 250mm x250mm
  • Kraft Kapak
  • 140 gr 1.Hamur
  • Siyah/Beyaz baskı.
  • 72 Sayfa
  • 250mm x250mm
  • Kraft Kapak
  • 140 gr 1.Hamur
  • Siyah/Beyaz baskı.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.