X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Orjinal Metal Asker Künyesi
Orjinal Metal Asker Künyesi
Orjinal Metal Asker Künyesi
Orjinal Metal Asker Künyesi
Orjinal Metal Asker Künyesi

Orjinal Metal Asker Künyesi

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139009
Tavsiye Et >
24 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Askere giden arkadaşa veya sevgiliye güzel bir hediye alarak onu sevindirebilirsiniz. Aynı şekilde askerden dönmüş olan ya da asker olmak isteyen sevdiklere özel olarak isim baskısıyla oluşturabileceğiniz bir hediye olan Orjinal Metal Asker Künyesi Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Asker sevgiliye 14 şubat hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz bu künye sayesinde sevgiliniz askerdeyken her an sizi düşünecektir. Bu anlamda asker sevgilime ne hediye alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok!

Özel günler için asker sevgiliye hediye olarak kesinlikle alınması gereken anlamlı ve anısal değere sahip olan seçenekler arasında bulunan Orjinal Metal Asker Künyesi ile asker sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Aynı zamanda asker eşe hediye olarak doğum günü gibi özel günlerde anlamlı bir ürün tercih etmek istiyorsanız eğer, Orjinal Metal Asker Künyesi tam aradığınız hediye olacaktır. Öte yandan evlilik yıldönümü hediyeleri erkek için çok önemlidir. Erkek eşe evlilik yıl dönümü hediyesi ne alabilirim diye düşünüyor ancak aklınıza bir fikir gelmiyorsa ona hiç düşünmeden Orjinal Metal Asker Künyesi'ni armağan edebilir ve eşinizi şaşırtabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra erkeğe yapılabilecek sürprizler içerisinden tercih edebileceğiniz Orjinal Metal Asker Künyesi ile eşinizi, sevgiliyi ya da erkek arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'na gelerek sevdiklerinize en güzel hediyelerden biri olan OrjinalMetal Asker Künyesi hediye seçeneğini kolaylıkla sipariş edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Asker olan sevgiliye, askerden dönen arkadaşa veya askerliğini hatırlatmak istediklerinize kesinlikle almak isteyeceğiniz bu anlamlı Orjinal Metal Asker Künyesi Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Acele edin ve bu özel hediyeyi sakın kaçırmayın!

Orjinal Metal Asker Künyesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal orjinal 2li asker künye ucu bulunmaktadır.
  • Kişiye Özel Asker Künyeleri lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • 2 adet asker künyesi üzerine aynı baskı yapılarak gönderilmektedir.
  • Orjinal Metal Asker Künyesi özenle paketlenerek hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.