X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Örgü Örmeyi Sevenlere İsimli Hediye Örgü Çantası
Örgü Örmeyi Sevenlere İsimli Hediye Örgü Çantası
Örgü Örmeyi Sevenlere İsimli Hediye Örgü Çantası
Örgü Örmeyi Sevenlere İsimli Hediye Örgü Çantası

Örgü Örmeyi Sevenlere İsimli Hediye Örgü Çantası

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136995
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

gü örmeyi sevenlere isimli örgü çantası sevdiklerinize verebileceğiniz hem sempatik hem de eğlenceli bir hediye!

Türk hanımlarının el becerileri malumun bir göstergesi. Birbirinden renkli şeker tadında işlemelere sahip lifler, kaneviçeli örtüler, kıyafetler, yelekler, kazaklar, makromeli parçalar, merserize ürünler, iğne oyaları, sehpa örtüleri hatta masa örtüleri ya da yatak takımları bile uzun süren el işçiliği ve uğraşlar sonrasına maharetli bayanların sanat eseri niteliğindeki tasarımları olarak ortaya çıkmakta. Eğer sizin de böylesi hünerli bir anneniz, teyzeniz, sevgiliniz ya da eşiniz varsa,  resimde gördüğünüz bu özel bez çanta da onun olmayı bekliyor. Annelere en güzel hediyeler niteliğinde ona verebileceğiniz bu özel bez çanta her zaman sizi hatırlatacak bir hediye olarak yanında bulunacak!...

 

Bilirsiniz bez çantalar hem insan sağlığı bakımından hem de ekolojik dengeyi korumak adına en sağlıklı ürünlerden olarak karşımıza çıkmakta. Ama bu sayfada sevdikleriniz için sergilediğimiz çantanın özellikleri sadece bu kadar da değil. Zira kişiye özel olacak bu çanta hem sevdiğiniz kişinin adını üzerinde taşıyacağı gibi, hem de sempatik bir el işi çantası resim baskısını da üzerinde bulunduruyor. Güzel hediye leri seven ve hediyenin inceliğinden anlayan zarif bayanlara bu özel çantadan neden hediye etmeyesiniz?

 

Bir örgü fabrikasının renkli haliyle resmedildiği bu güzel çanta ironik bir şekilde sevdiğinizin örgü fabrikasını simgeleyecek. Sıcacık bir hediye tadında sevdiklerinize verebileceğiniz bu örgü çantası sayesinde onları sıradan el işi çantalarından kurtarabilirsiniz. Bu sayede kendilerini çok özel hissedecek olan tanıdıklarınız da neşe içinde sizlere ve aileye bir şeyler örmeye devam edebileceklerdir. Hediye doğum günü arayışlarınızda da  bir şeyler üretmeyi seven el örgüsü hobisine sahip tanıdıkları sevindirebilirsiniz bu çantayla…

Annelerimizin sevgilerini katarak ördükleri kazakların, patiklerin, yeleklerin oluşum süresi sandığını gibi kolay bir süreç değildir. Uzun zaman alan ve marifet gerektiren örgü işinde annelerimize eşlik eden ekipmanları özenle korumak ve saklamak da oldukça önemlidir. Hediye Fabrikası'nın annelerimiz için tasarladığı Örgü Örmeyi Sevenlere İsimli Hediye Örgü Çantası sevgili annenize hediye edeceğiniz harika bir ürün. Örgü örmeyi seven annenizin örgü ekipmanlarını taşımak için kullnacağı bu çanta onun ismine özel hazırlanıyor. İstediğiniz bir not ile tamamen annenize özel hale gelen bu sıradışı hediye ile değerli annenizin ne kadar mutlu olacağını tahmin bile edemezsiniz.

Örgü örmekten keyif alan ve sizlere şık ve sıcacık kazaklar ören annenize anneler gününde veya doğum gününde hediye edebileceğiniz Örgü Örmeyi Sevenlere İsimli Hediye Örgü Çantası'nı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Örgü Örmeyi Sevenlere İsimli Hediye Örgü Çantası Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 36 x 33 cm çanta ölçüsü.
  • 30 cm çanta askısı.
  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.