X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çanta Modelleri » Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta
Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta
Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta
Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta

Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139272
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Anneler günü gibi özel günler için anneye hediye alırken büyükanneye de güzel bir hediye almaya ne dersiniz? Özellikle örgü örmek onun hobisi haline gelmişse eğer, Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta hediye seçeneği tam aradığınız ürün olacaktır! Büyük annenize hem kolaylık sağlayacak hem de kişiye özel isim baskısıyla kendisini özel hissetmesini sağlayacak olan Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta ile büyükannenizi ne kadar çok sevdiğinizi ona en güzel şekilde göstereceksiniz. Büyükanneye anneler günü haricinde doğum günü hediyesi olarak da armağan edebileceğiniz farklı ve oldukça kullanışlı bir hediye seçeneği olacağından hiç şüpheniz olmasın. Bu anlamda anneler günü için anneye özel bir hediye alırken büyükanneye özel olarak da gönül rahatlığıyla Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta'yı Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Özel günler için alınabilecek en farklı hediyelik seçenekleri her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Büyükanneye asla hayır diyemeyeceği bir hediye vermek istiyorsanız eğer ona kesinlikle Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta seçeneğini armağan etmelisiniz. İster anneler günü hediyesi olsun isterse de doğum günü hediyesi, büyükanneniz bu güzel ürünü oldukça beğenecektir. Aynı şekilde ona örmesi için isim yazılı gömlek hediye edebilir ve güzel bir tasarım ortaya çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra emekli öğretmen olan büyükanneye hediye olarak öğretmenler günü için hediyeler almayı planlıyorsanız ona artık emeklilik hediyesi anlamında Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta'yı armağan edebilirsiniz. Bir hobi olarak sevdiği ve sürekli ilgilendiği örgü işinde ona vermiş olduğunuz desteği büyükanneye en iyi şekilde göstermenizi sağlayacak hediye olan Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta Hediye Fabrikası'nda sizlerle buluşuyor. Üstelik kişiye özel isim baskısı sayesinde kendisini oldukça özel hissedecek olan büyükanneniz artık sizi en sevdiği torunu olarak görmeye başlayacaktır. O halde daha fazla bekleeden Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta ürününü hemen Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek büyük anneye gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Acele edin!

Örgü Örmeyi Seven Büyükannelere Hediye Bez Çanta'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.

  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme.

  • 36 x 33 cm çanta ölçüsü.

  • 30 cm çanta askısı.

  • Doğada tamamen çözünebilen malzeme.

  • Anneanneye - Babaanneye Hediye Nakış Dikiş Çantası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.