X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe
Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe
Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe
Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe
Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe
Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe

Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe

169,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139086
Tavsiye Et >
120 karakter yazabilirsiniz.

Sıkı bir dosta sahipseniz ve ona arkadaşlığınızın ne kadar güçlü olduğunu göstermek istiyorsanız eğer, Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe hediye seçeneğini hiç düşünmeden tercih ederek arkadaşa vermiş olduğunuz değeri ona gösterebilirsiniz. Mesela asker arkadaşa kişiye özel isim baskısıyla hazırlatarak armağan edeceğiniz asker hediyeleri arasında da yer ala Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe hediye seçeneğiyle arkadaşınıza askerde bile destek verdiğinizi ona göstereceksiniz.

Öte yandan çocuklara doğa sevgisini aşılamak için alınması gereken cocuklara hediyeler içerisinde yer alan Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe ile hem kendi çocuğunuzu hem de arkadaşın çocuğunu sevindirebilirsiniz. Kız ya da erkek çocuk farketmeden sipariş edebileceğiniz unisex bir ürün olan bu minyatür bahçeyle çocukların doğa sevgisini güçlendirecek ve bu sayede canlılara da sevgi beslemesini sağlayacaksınız. Ayrıca arkadaşa hediye sepeti doğum günü hediyesi seçenekleri arıyorsanız fakat arkadaşa ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe'yi hiç düşünmeden arkadaşa armağan edebilir ve onu sevindirebilirsiniz.

Bütün bunların yanında doktor arkadaş için doktor hediye seçeneği olarak tercih edeceğiniz Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe ile doktor arkadaşın ofisi için güzel bir süs armağan etmiş olacak ve ona sizden güzel bir armağan takdim edeceksiniz. Doktor kadın veya erkek arkadaşa hediye edeceğiniz bu güze armağan ile aranızaki samimiyeti oldukça artırmayı başaracaksınız.

Aynı şekilde bir erkeğe doğum günü hediyesi olarak ne alınabilir diye merak ediyorsanız Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe hediyesini Hediye Fabrikası'ndan kişiye özel olarak hazırlatabilir ve erkek arkadaşa takdim edebilirsiniz. İsterse evinde isterse de iş yeride bakacağı bu minyatür bahçe arkadaşınıza her daim sizi hatırlatacaktır. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan kişiye özel olarak Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe hediye seçeneğini sipariş edebilir ve doğum günü gibi özel günlerde sevilen arkadaşa armağan edebilirsniz. Arkadaşla aranızdaki samimiyeti oldukça artıracak olan Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe hediye seçeneği'ni hiç düşünmeden hemen sipariş edin ve arkadaşınızı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edin! Keyifli alışverişler dileriz.

Ömür Boyu Arkadaşız Minyatür Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 22, boy : 22, yükseklik : 12 (cm)

  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.