X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet
Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet
Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet
Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet
Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet

Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137512
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Minik oğlunuzun veya kızınızın okula başlama heyecanına ortak olun ve ona keyifle kullanacağı bir okul hediyesi verin! Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet tam da bu amaçla tasarlanmış harika bir ürün!

İster kız çocuğuna okul hediyesi olarak isterseniz de erkek çocuğuna okul hediyesi olarak satın alabileceğiniz bu ders programı magneti ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çocukların bir kağıda veya defterine not aldıkları ders programları ya kaybolur ya da yenilendiğinde tekrardan yeni bir ders programı çizelgesi hazırlamak zor olur. İşte bu sorunların ortadan kalkmasında etkili olacak Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet üzerine ders programı yazıldıktan sonra yenilenmek istediğinde kolayca silinebilir. Yanında gönderilen kalemler ile çocuğunuzun ders programını bu renkli magnete keyifle geçirebilirsiniz. Çocuğunuz bu ders programı magneti ister çalışma masasında sergileyebilir isterse de okul çantasında rahatlıkla taşıyabilir. Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet'in diğer bir özelliği de isme özel hazırlanması. Üzerine kız ya da erkek çocuğunuzun isminin yazılmasıyla kişiye özel bir hal alan bu magnet ile çocuğunuz kendini özel hissedecektir.

Çocuğa okul hediyesi ne alınır? sorusuna harika bir cevap olabilecek Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magnet'i kaçırmamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun. İsterseniz sevdiklerinizin çocuklarına da okul hediyesi olarak armağan edebilirsiniz.

 

Okul Hediyesi Haftalık Ders Programı Magneti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ders progrrsmı 21 cm x 14 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap üstüne çıkmayan renkli baskı yapılmıştır.
  • 1 adet mıknatıslı silinebilen tahta kalemi ile gönderilmektedir.
  • Ahşap ders programı mıknatıslı olup metal yüzeylere yapışabilmektedir.
  • Kullanışlı yapısı ve ölçüleriyle ister odanızda kullanın ister çantanıza koyarak okulda kullanın.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.