X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Oscar Ödülleri » Öğretmenler Gününe Özel Oscar Ödülü - Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı
Öğretmenler Gününe Özel Oscar Ödülü - Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı

Öğretmenler Gününe Özel Oscar Ödülü - Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F39576
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
-
ADET
+

Her zaman ihtişamlı törenlerin sebebi olarak gördüğümüz Oscar ödülü neden öğretmeninizin olmasın. Onu bir Oscar ile ödüllendirebilirsiniz. Hem esprili hem de anlamlı bir hediye olmaz mı sizce de? Öğretmeniniz böylece gülümserken, duygulanacaktır. Üzerindeki yılın en iyi öğretmeni notu ile birlikte, hediyeniz tam da törenlere layık bir anlam kazanıyor. Belki sınıfınızda küçük bir tören ile öğretmeninize takdim etmeniz dahi mümkün olabilir. Ne dersiniz, eğlenceli olmaz mı? Güzel hediye fikirleri arıyorum ama karar veremiyorum diyenler için cevabı bulduk sanırım. Oscar ödülü hem güzel bir hediye olacaktır, hem de öğretmeninizi mutlu edecek bir etkinliğe sebep olacaktır. Öğretmenler günü sürprizleri için daha fazla araştırma yapmanız gerek yok. Cevap basit!

Bakalit malzemenin sıcak ve doğal bir malzeme olan ahşap ile buluşması, neredeyse gerçeğinden ayırt edilemeyecek bir ödülü karşımıza çıkarıyor. Sanıyoruz ki sizin de tam istediğiniz bu. Kaliteli, güzel notu ve fiyatı ile öğrencilerin kalbini çalan Oscar ödülü, öğretmenlerin de mutluluk sebebi oluyor. Hediye hazırlama stresini geride bırakıp siz de hemen sipariş verebilirsiniz. Hem öğretmenler günü hem de doğum günü ve benzeri pek çok özel zamanı, Oscar ödülü ile kıymetli bir anıya dönüştürmek sizin elinizde. Etkileyici hediyeler, böylesine ince bir düşünce ile ortaya çıkabilir. Oscar ödülü ile birlikte öğretmeninizi derinden etkileyecek bir seçim yapıyorsunuz. Zaten önemli olan da duygular değil midir?


Öğretmenler Gününe Özel Oscar Ödülü - Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ödülün üzerine yerleştirilen metal plakanın üzerine 'Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı' yazılacaktır.
  • Heykel 29 cm yüksekliğinde, kaide 9 x 9 cm boyutlarındadır.
  • Ürün sabit şablondur.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.