X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Öğretmenler Gününe Özel Kupa - Super Teacher
Öğretmenler Gününe Özel Kupa - Super Teacher

Öğretmenler Gününe Özel Kupa - Super Teacher

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58421
Tavsiye Et >
16 karakter yazabilirsiniz.

Her öğretmen bir süper kahramandır. Bir yaşama şekil vermek, tüm olumsuzlukları öğrencilerinden uzak tutmak öğretmenlerimize minnet duymamız için yeterli. Dolayısıyla da hepimiz süper kahramanımız olarak kabul ettiğimiz öğretmenlere sahibizdir. Öğretmenler günü gelip çattığında, hediye seçme derdi ile karşılaşıldığında ise hemen bu bilgi ışığında harika bir hediye seçebiliriz. Süper kahramanımız olan öğretmenimizi, harika bir kahve kupası ile mutlu edebiliriz. Öğretmenler gününe özel hediyeler arıyorsanız, siz de farklılığı ile göz kamaştırıp gülümseten kahve kupasını tercih edebilirsiniz. Bayan öğretmene alınabilecek hediyeler ya da erkeğe alınacak hediyeler söz konusu olduğunda çeşitlilik gözlenebilir belki ama özel tasarıma sahip olan süper kahraman kahve kupası, hem bayan öğretmenlerimiz hem de erkek öğretmenlerimiz için ideal olacaktır.

Ne yazık bize büyük emekler veren öğretmenlerimizi, genellikle sadece öğretmenler gününde hatırlıyoruz. Oysa pek çok özel günü, bir hediye ile taçlandırabilir, öğretmenlerimize küçük bir teşekkür edebiliriz. Küçük bir hediyenin öğretmeninizde yaratacağı mutluluğu tahmin dahi etmeniz mümkün değil. Bu yüzden de öğretmenler gününü beklemeyin. Mezuniyet zamanları, doğum günleri ve benzeri çeşitli özel zamanları, şık ve isme özel hazırlanan kahve kupası ile daha da kıymetli hale getirin. Öğretmenlerimize alabileceğimiz hediyeler genellikle klasik seçenekler oluyor. Oysa siz farklı olabilir, herkesin imreneceği, öğretmeninizin ise mutluluğunu gizleyemeyeceği seçimler yapabilirsiniz. Bu hediye ile öğretmeniniz her çayını ve kahvesini içtiğinde gururlanacak ve her seferinde de sizi hatırlayacaktır. Belki, öğretmenler günü hediyesi el yapımı küçük bir detay ile daha da anlamlı olabilir. Bu yüzden bu özel kupanın yanına el yapımı bir hediye ya da öğretmenler günü mesajı ekleyebilirsiniz.

 

Öğretmenler Gününe Özel Kupa - Super Teacher Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.