Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati
Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati

Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F129538
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
75 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim diyorsanız değerli öğretmenlerimize özel olarak tasarladığımız Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati'ni sizlerin beğenisine sunuyoruz!

Öğretmenlerimizin üzerimizdeki hakkı çok büyüktür. Onlara 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde küçük bir sürpriz yapabilir bu sürpriz ile vefanızı gösterebilir, teşekkür niyetinde hediyenizi sunabilirsiniz. Çok sevdiğiniz öğretmeninizi mutlu edebilecek, yüzlerini güldürebilecek kişiye özel duvar saati ile onları daha da özel hissettirebilirsiniz. Her yıl öğretmenler gününde aynı tarzda hediyeleri vermekten sıkılanların severek tercih edeceğini düşündüğümüz Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati el yapımı öğretmenler günü hediyesi niteliğinde hazırlatabileceğiniz çok şık bir armağan. Öğretmenler günü mesajları eşliğinde ona sunacağınız Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati ile 24 Kasım öğretmenler gününün anlamını ikiye katlamış olacak, verilen hediyeler arasında sizin hediyeniz fark yaratmış olacak. Kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olarak tercih edilebilecek ürünler arasından belki de en güzeli sayılabilecek bu duvar saatinin kesinlikle hediye listenizin en başına eklemelisiniz. Pişman olmayacağınızdan ve hediyenizin çok beğenileceğinden emin olabilirsiniz.

Öğretmeniniz odasına ya da öğretmenler odası duvarına asabileceği bu özel dekoratif duvar saatini çok sevecek.
Kişiye özel öğretmenler günü hediyesi arayanların ilk tercihi olabilecek Öğretmenler Gününe Özel Duvar Saati'ni satın almak istiyorsanız acele edin. Öğretmeninizin isminin yazacağı saat ile onu onurlandırabilir ve saat üzerindeki mesajınızla bu özel gününü kutlayabilirsiniz.

 

Sınıf Öğretmenine Özel Duvar Saati satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

 • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
 • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
 • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
 • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
 • Öğretmenler günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

  Öğretmenler Günü için Hediyeler

 • lütfen bekleyin...
  
  %100 Güvenli Alışveriş
  © 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.