X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Öğretmenler Günü Duvar Saati
Öğretmenler Günü Duvar Saati
Öğretmenler Günü Duvar Saati
Öğretmenler Günü Duvar Saati

Öğretmenler Günü Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58412
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
25 karakter yazabilirsiniz.
250 karakter yazabilirsiniz.
40 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Öğretmen günü demek, öğretmenlerimizi ne kadar da çok sevdiğimizi söyleme zamanı demektir. Bunu da en güzel şekli ile hediye vererek yaparız ama hediye seçimini nasıl yapmak gerekir? Hediyelikler, her zaman sürpriz olmaları, kişinin mutluluğunu hedeflemeleri ile özel günlerin olmazsa olmazıdır. Öğretmenler günü geldiğinde ise seçiminiz hoş bir duvar saatinden yana olabilir. Hem güzel bir başlık hem de güzel bir yazı ile hediyeniz dillere destan olabilir. Muhtemeldir ki, öğretmeniniz bu hediyeyi ya sınıfınızın duvarında kullanacaktır, ya da evinin en güzel yerinde. Bu sizce de çok gurur verici değil mi?

Kişiye özel hediye seçiminiz, öğretmeniniz için özel olması ile birlikte her zaman kullanılabilecek olması sebebi ile farklılık gösteriyor. Hem bir hatıra hem de şık dekoratif bir ürün olması en güzel özelliklerinden biri. Diğer taraftan duvar saati modelleri söz konusu olduğunda en yaratıcı ve en şık tasarıma sahip olanlarından biri olduğunu unutmamak gerek. Çünkü en güzel saatler, duyguların eşlik ettiği, şiirler ya da mesajlar ile süslenmiş olanlardır. Bu hem öğretmenlerimiz için hem de ailemiz için hem de arkadaşlarımız için geçerli. Hediyenin kişiye özel oluşu, hediyemizi diğer sevdiklerimiz için de uygun hale getiriyor. Hediye seçenekleri her bir birey için uzun bir liste oluştursa da, bu şık duvar saati tüm kalitesi ve tasarımı ile öğretmeniniz için doğru bir seçim olacaktır. Güvenle satın alabilirsiniz.

 

Öğretmenler Günü Duvar Saati satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.