Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » Öğretmenler Günü Özel Plaket - Şık Kadife Kutuda Öğretmene Plaket
Öğretmenler Günü Özel Plaket - Şık Kadife Kutuda Öğretmene Plaket
Öğretmenler Günü Özel Plaket - Şık Kadife Kutuda Öğretmene Plaket
Öğretmenler Günü Özel Plaket - Şık Kadife Kutuda Öğretmene Plaket

Öğretmenler Günü Özel Plaket - Şık Kadife Kutuda Öğretmene Plaket

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F39880
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
30 karakter yazabilirsiniz.
300 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Genç bireyleri küçük yaşlarından itibaren eğitip, geleceğe hazırlayan, yoğun emekler ile iyi birer insan olmalarını sağlayan ve hatta yeri geldiğinde bir anne, bir baba olan öğretmenlerimizi unutmamız mümkün mü? Kesinlikle değil. Onları en güzel ve en özel hediyeler ile mutlu etmek ve en güzel şiirleri mektupları onlara söylemek isteriz. Bunun için her ikisini bir arada yapabileceğiniz bir önerimiz var. Özel bir plaket! Şık kadife kutusu ile göz kamaştıran plaket, üzerinde özel mesaj ya da şiiri ile duygu dolu anlar yaşatacak cinsten. Hediye çeşitleri çok fazla olabilir ama hem mesajlarınıza yer verecek, hem öğretmeninizin ismi ve tarihi ile eşsiz bir hatıra yaratacak özel bir hediye kolay bulunmuyor olsa gerek.

Öğretmenler günü hediyesi ne alınır sorusunun cevabını da böylece vermiş oluyoruz. Ancak buradan bu şık plaketin sadece bir öğretmenler günü hediyesi olacağı anlaşılmasın. Çünkü öğretmeninizi mutlu etmenin zamanı olmaz. Öğretmenler günü dışında doğum günü önemli bir fırsat olabilirken, yılbaşı hediye önerileri ihtiyacınız olduğunda da bu plaketi tercih edebilirsiniz. Her şeyin yanı sıra bu özel plaket bir gurur tablosu olacak, öğretmeniniz için sınıfta ya da evinde özel ve anlamlı bir dekoratif ürün olacaktır. Her bakıldığında gülümseten, mutlu eden ve taşıdığı anlamlar ile gurur veren başka bir hediye daha olabilir mi? Biz pek emin değiliz. Mesajlarınızın en anlamlı olacağı hediye seçeneklerinden biri, şık kadife kutusu ile birlikte sunulan plaket olacaktır.

 

Öğretmenler Günü Özel Plaket - Şık Kadife Kutuda Öğretmene Plaket satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün süblimasyon baskı tekniğiyle metal plakaya işlenmektedir.
  • Metal plaka şık kadife plakete yapıştırılarak gönderilecektir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.