X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupa
Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupa
Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupa
Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupa
Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupa
Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupa

Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupa

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137695
Tavsiye Et >
Renk:
Kırmızı
Mavi
Sarı
Siyah
50 karakter yazabilirsiniz.

Kimya öğretmenize bu öğretmenler gününde sıradışı bir sürpriz yapın ve ona Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupa'yı armağan edin!

Hediye Fabrikası'nın öğretmenler günü için hediyeler kategorisinde yer alan bu kupa sıradışı baskısı ile dikkat topluyor. Üzerinde kimyanın temel taşı atomların elementleri ile oluşturulmuş 'TEACHER' kelimesi yer alıyor. Ve yine kupa üzerine öğretmeninizin isim ve soyisminin farklı bir şekilde işlenmesi bu hediyeyi kişiye özel öğretmenler günü hediyesine dönüştürüyor. 24 Kasım öğretmenler günü hediyesi olarak sıradan bir ürün yerine kalıcılığı daima olacak ve keyifle kullanılacak bir armağan seçmeniz öğretmeninizi ne kadar önemsediğinizi de yansıtacaktır. Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupa'nın kırmızı, mavi, sarı ve siyah olmak üzere 4 farklı renk seçeneği bulunduğundan kulp kısmı ve iç kısmı renkli bu kupa bardağı istediğiniz renkte hazırlatabilirsiniz. Öğretmeniniz ona hediye edeceğiniz el yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar değerli bu kupayı ister evinde isterse de okulunda keyifle kullanabilir. Çay/kahve kupası olarak kullanmasa bile çalışma masasında kalemlik olarak da değerlendirebilir. Hediyenizi verdiğiniz tarihin üzerinden uzun bir zaman geçmiş olsa bile vereceğiniz bu kupanın kalıcılığı daim olacak, öğretmeninize her kullandığında siz kıymetli öğrencisini hatırlatacaktır.

Erkek kimya öğretmenine hediye veya bayan kimya öğretmenine hediye olarak isme özel hazırlatabileceğiniz Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupa'yı kaçırmamak ve anlamlı bir öğretmenler günü hediyesi olarak çok sevdiğiniz kimya öğretmeninize sunmak isterseniz hemen sitemizden siparişinizi oluşturun. Hediye paketiniz içine öğretmenler günü mesajlarından birini seçip eklmeyi de unutmayın.

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Periyodik Cetvel Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.