Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo
Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo

Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135575
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Öğretmeninize yakışacak en güzel hediyeleri sizlere sunmaya devam ediyoruz! Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo da bu alternatiflerden biri. Şimdiye kadar verdiğiniz klasik öğretmenler günü hediyelerinin çok dışında kalacak bu şık vazo öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim sorusuna en güzel cevap.

Çok sevdiğiniz öğretmeninizin sizlere verdiği emeğe karşılık küçük bir teşekkür hediyesi olabilecek Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo sıradan vazoların aksine oldukça özel ve 24 Kasım öğretmenler günü için tasarlandı. Hediye Fabrikası'nın lazer kazıma tekniği ile kişiye özel öğretmenler günü hediyesine dönüştürdüğü bu vazo ile öğretmeninizin gözlerinden kalpler çıkmasını sağlayacaksınız. 24 Kasım'da verilen onca hediyenin dışında kalacak ve öğretmeninizi şaşkınlığa uğratacak Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo, üzerine işlenecek olan isim ve sevgi dolu öğretmenler günü mesajları ile sıradanlığını kaybedecektir. İsmine özel hazırlanan bu şık vazoyu sınıf masasında sergileyebileceği gibi evinin en özel köşesine de yerleştirebilir. El yapımı öğretmenler günü hediyesi olarak da değerlendirilebilecek bu vazo ile kalıcılığını bir ömür sürdürecek bir hediye seçiminde bulunacaksınız. Seçtiğiniz hediyenin kişiye özel olmasının dışında ömür boyu kalıcı bir hediye olmasını da istiyorsanız tercihinizi kesinlikle Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo'dan yana kullanmalısınız. Öğretmeninize özel bu vazo içerisine koyacağınız çiçekler eşliğinde 24 Kasım'da öğretmeninize sunmanız için Hediye fabrikası'nda sizleri bekliyor!

Yaklaşan öğretmenler günü için sizi de tatlı bir telaş sardıysa daha fazla zaman kaybetmeyin ve Hediye Fabrikası.com'dan değerli öğretmeniniz için en uygun olabilecek hediyeyi seçin.

Öğretmenler Günü Hediyesi Özel Tasarımlı Vazo Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Özellikleri:
  • Paşabahçe Markalı Cam Vazo
  • Vazo 16x9 cm ölçülerindedir.
  • Yazılarda asla çıkma olmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Ürün ile birlikte çiçek gönderilmemektedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.