Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Baskılı Kupa
Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Baskılı Kupa
Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Baskılı Kupa
Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Baskılı Kupa
Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Baskılı Kupa

Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Baskılı Kupa

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93622
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kişiye özel öğretmenler günü hediyesi arayanların tek ve doğru adresi Hediye Fabrikası.com'dan harika bir yenilik daha; Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Baskılı Kupa.

Yaklaşan öğretmenler günü dolayısıyla sizi de tatlı bir hediye seçme telaşı sarmış gibi görünüyor. Öğretmenler günü hediyesi ne alınır diye araştırma yaparken kendinizi bu sayfada bulduysanız öncelikle doğru bir yolda ilerlediğinizin garantisini verebiliriz. Çünkü bayan öğretmene hediye ya da erkek öğretmene hediye olarak tercih edilebilecek bu kupa bardak modelimiz değer verdiğiniz öğretmenlerinizi mutluluktan havalara uçuracak tarzda hazırlanıyor. Öğretmenler günü hediyesi kupa bardak modelimiz tıpkı el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi değerli ve kalıcı bir hale getiriliyor. Nasıl mı? Kupa bardak üzerine süblimasyon baskı tekniği ile yazılacak sevgi dolu öğretmenler günü mesajınız ile. Kişiye özel baskısı ile yalnızca öğretmeninize hitab edecek Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Baskılı Kupa'nın çay veya kahve saatlerini renklendireceğinin garantisini verebiliriz. Değerli öğretmeninizin ister evinde isterse de okulunda kullanabileceği kupa bardak her kullandığında siz değerli öğrencisini hatırlatacağı gibi güzel bir anı olarak da daima saklanacaktır.

Sizin için herşeyin en iyisini yapmaya çalışan öğretmeninize yaklaşan 24 kasım öğretmenler gününde farklı ve kalıcı bir armağan vermeyi planlıyorsanız tercih listenizin başına Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Baskılı Kupa'yı hemen akleyin. Hatta ve hatta geç kalmadan Hediye Fabrikası.com'dan hemen satın alın. Hediye paketiniz üzerine 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri arasından birini seçip eklemeyi de unutmayın!


Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Baskılı Kupa satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kupa baskısı sizin göndereceğiniz bilgilere göre yapılır.
  • Kupa baskılarımızda baskı kupakulpundan 2'şer cm (sağdan, soldan) dışarda başlar. Baskı yüksekliği 9 cm baskı eni  ise 21 cm'dir.
  • Süblimasyon kupalarınızı ılık suda elde yıkayınız. Bulaşık makinalarındaki tuz kupa üzerindeki verniği çizeceğinden kupanızın ömrünü kısaltır.

Öğretmenler günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

Öğretmenler Günü için Hediyeler

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.