Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Öğretmenler Günü Hediyesi İsimli Kare Vazo
Öğretmenler Günü Hediyesi İsimli Kare Vazo
Öğretmenler Günü Hediyesi İsimli Kare Vazo
Öğretmenler Günü Hediyesi İsimli Kare Vazo

Öğretmenler Günü Hediyesi İsimli Kare Vazo

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135577
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Biricik öğretmeninize Öğretmenler Günü'nde hediye edeceğiniz mis kokulu çiçekleri Öğretmenler Günü Hediyesi İsimli Kare Vazo ile birlikte beğenisine sunmaya ne dersiniz? Öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler arasında çok özel bir yere sahip olabilecek bu vazo kesinlikle doğru bir seçim.

Kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olarak oldukça farklı bir hediye olacak İsimli Kare Vazo, içerisine yerleştirilecek çiçekler ile anlamlına anlam katacak nitelikte bir armağan olacaktır ve öğretmeninizin kendine hayranlıkla bakmasını sağlayacaktır. Her sene Öğretmenler Günü'nde öğretmeninize aldığınız klasik hediyeleri unutturacak olan Öğretmenler Günü Hediyesi İsimli Kare Vazo, öğretmeninizin beğenisini kazanacak ve ona duygu dolu anlar yaşatacak gibi. El yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar içten ve değeri pahabiçilemez olacak tasarım vazomuzu çok sevdiğiniz öğretmeniniz ister okulda sınıf masasında sergileyebilecek isterse de evinizin en güzel köşesini bu şık vazo ile detaylandıracak. Her şeyin en güzeline ve en mükemmeline layık olan öğretmenlerimiz bu şık vazoya her baktığında siz değerli öğrencisini sevgiyle anacak, hiç şüphesiz.. Öğretmenlerimiz için seçeceğimiz hediyenin mükemmelliği kadar anlamı da oldukça iyi olmalıdır. Öğretmenlerimiz için tasarladığımız Öğretmenler Günü Hediyesi İsimli Kare Vazo, üzerine işlenecek olan isim ve sevgi dolu öğretmenler günü mesajları ile en anlamlı Öğretmenler Günü hediyesine dönüşecektir.

Siz de bu Öğretmenler Günü'nde böylesine özel bir hediye ile değerli öğretmeniniz şaşırtabilir, onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz..

Öğretmenler Günü Hediyesi İsimli Kare Vazo Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Paşabahçe Markalı Cam Vazo
  • Vazo 16x9 cm ölçülerindedir.
  • Yazılarda asla çıkma olmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Ürün ile birlikte çiçek gönderilmemektedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.