Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Kişiye Özel Kalem Setleri » Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Kutulu Kalem
Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Kutulu Kalem

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Kutulu Kalem

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135625
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yaklaşan öğretmenler günü için sizi de tatlı bir telaş sarmış gibi görünüyor. Değer verdiğiniz bir öğretmeninizi bu öğretmenler gününde farklı ve özel bir hediye ile mutlu etmek istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olarak ne alabilirim? diyorsanız eğer işte size harika bir alternatif; Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Kutulu Kalem.

Öğretmenler günü için en ideal hediye alternatifi elbette kalem olacaktır. Öğretmenlerimizin okulda sıklıkla kullandıkları aksesurlarının başında kalemin geldiğini düşünürsek, kalem hediye etmek öğretmeniniz için hem kullanışlı hem de kalıcı olacaktır. Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Kutulu Kalem de sevgili öğretmenlerimiz için hazırlanan çok özel bir hediye. Ahşap görünüm ile oldukça hoş bir görüntü sergileyen bu kalem yine ahşaptan üretilen kutusu ile birlikte öğretmeninize sunulacaktır. Kutunun üzerindeki Atatürk silueti ve Atatürk'ün öğretmenler ile ilgili bir sözü bu hediyenin anlamını ikiye katlamıştır. Ve yine kalemin ahşap kutusunun üzerine işlenecek olan öğretmeninizin ismi bu hediyeyi daha kalıcı kılacaktır. El yapımı öğretmenler günü hediyesi ile eşdeğerde sayılabilecek Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Kutulu Kalem ömürlük bir hediye olarak anlamını yıllarca koruyacaktır. Hediyeniz eşliğinde değerli öğretmeninizin duygularına hitab edecek bir 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri seçip hediyeniz ile birlikte ona sunmanız verdiğiniz değerin yansıması olarak öğretmeninizi gururlandıracaktır.

Sizde değerli öğretmeniniz için en az kendi kadar özel bir hediye arayışı içine girdiyseniz Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Kutulu Kalem'i onun için tercih edebilir, kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olan bu armağan ile ömür boyu sevgiyle hatırlanabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Hediyesi Ahşap Kutulu Kalem Satın almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

• Kutu 5x17 cm'dir.
• Set ahşap kutu ve ahşam kaplama kalemlerden oluşmaktadır.
• Kalemler mavi tükenmez ve dolma kalemdir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.