Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kalem Setleri » Öğretmenler Günü Hediye Seti 2
Öğretmenler Günü Hediye Seti 2
Öğretmenler Günü Hediye Seti 2
Öğretmenler Günü Hediye Seti 2

Öğretmenler Günü Hediye Seti 2

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58410
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yaklaşan 24 Kasım öğretmenler gününde sevgili öğretmeninize günün en anlamlı hediyesini vermek ister misiniz? Cevabınız evet ise hediye listenizin en başına Öğretmenler Günü Hediye Seti'ni hemen ekleyin! Hediye Fabrikası'nın öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim sorusuna en güzel cevabı olabilecek bu set ile çok sevdiğiniz öğretmeninizi şaşırtmaya hazır olun.

Öğretmenlerimiz için alınabilecek en ideal hediyelerin biraraya gelmesiyle oluşan bu set tüm şıklığı ve kullanılabilirliği ile değerli öğretmeninize gitmeyi bekliyor. Öğretmenler günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Öğretmenler Günü Hediye Seti 1 adet zarf açacağı, 1 adet anahtarlık ve 1 adet de tükenmez kalemden oluşmakta. Hepsi birbirinden özel bu ürünler gümüş renkte tasarlanmış olup özel kutusu ile birlikte gönderilecektir. Ve yine her bir ürün üzerine lazer kazıma yöntemi ile kusursuz bir şekilde işlenecek olan öğretmeninizin isim ve soyisminin baş harfleri bu seti sıradanlıktan çıkaracaktır ve anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir. Böylelikle kalıcılığı da daim olacak Öğretmenler Günü Hediye Seti, bir el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile eşdeğerde seçim olarak güne anlam ve önem katacaktır. Yaklaşan 24 Kasım'da sevgili öğretmeninize vereceğiniz bu hediye içerisine birde öğretmenler günü mesajları arasından birini ekleyip o değerli insana duygu dolu anlar yaşatabilirsiniz.

Değerli öğretmeninizin şimdiye kadar aldığı en özel hediyeler arasında yerini alacak Öğretmenler Günü Hediye Seti'ni onun ismine ve soyismine özel hazırlatmak ve 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde ona kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olarak armağan etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun. Tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacağınız bu çok özel hediye sayesinde bir ömür sevgiyle hatırlanabileceksiniz.

 

Öğretmenler Günü Hediye Seti 2'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 1 Adet tükenmez kalem.
  • 1 Adet zarf açacağı.
  • 1 Adet anahtarlık.
  • Özel kutusunda gönderilir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.