Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » Öğretmenler Günü Atatürk Baskılı Duvar Saati
Öğretmenler Günü Atatürk Baskılı Duvar Saati

Öğretmenler Günü Atatürk Baskılı Duvar Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93647
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Atatürk sevgisinin kalbinin en derinlerinde yaşayan ve bunu her fırsatta gün yüzüne çıkarmaktan gurur duyan sevgili öğretmeninizi duygulandıracak bir hediye önerimiz var! Öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler arasında çok özel bir yere sahip olacak Öğretmenler Günü Atatürk Baskılı Duvar Saati..

24 Kasım öğretmenler gününün tam bir bayram havasında geçmesinin sağlamak maksadıyla seçeceğiniz bir hediye ile çok sevdiğiniz öğretmeninizi mutlu etmeniz mümkün olacak. Yılın sadece bir gününde dahi olsa onu özel hissettirecek bir hediye seçip beğenisine sunmanız size verdiği emeğe karşılık ufak bir teşekkür olacak, aranızdaki sevginin pekişmesinde büyük rol sergileyecek. Bu özel günde değerli öğretmeninize el yapımı öğretmenler günü hediyesi vermek isteyebilirsiniz. Fakat Hediye Fabrikası olarak tasarlayıp sizlere sunduğumuz Öğretmenler Günü Atatürk Baskılı Duvar Saati ile de el yapımı kadar değerli bir hediye vermiş olacaksınız. Çünkü bu şık duvar saati Mustafa Kemal Atatürk'ün bir silueti ve çok değerli sözlerinden biri ile detaylandırılıp anlamını yıllarca koruyacak bir hediyeye dönüştürülecek. Ulu önderimizin hediyeye kattığı anlam ile ömürlük bir armağan olabilecek bu duvar saati öğretmeninizi gururlandıracak. 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri eşliğinde sevgili öğretmeninizin beğenisine sunacağınız Öğretmenler Günü Atatürk Baskılı Duvar Saati ile bir ömür akıllarda olmayı garantileyeceksiniz.

Özel baskı tekniği ile hazırlanıp kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olarak beğeninize sunulan Öğretmenler Günü Atatürk Baskılı Duvar Saati'ni kaçırmamak ve çok sevdiğiniz öğretmeniniz için satın almak isterseniz tek yapacağınız şey Hediye Fabrikası.com'dan siparişinizi oluşturup bize iletmeniz.

Öğretmenler Günü Atatürk Baskılı  Duvar Saati satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Görselde yer alan tasarım, süblimasyon (ısı transferi) yöntemiyle saatinizin üst yüzeyine kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • Ürün 1 adet AA pil (standart kalem pil) ile çalışmaktadır.
  • Cam malzemeden üretilmektedir. Çapı 30 cm, Kalınlığı 4 mm'dir.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan mekanizma kullanılmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.