X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto

Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto

159,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138870
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

En sevilen öğretmene öğretmenler günü hediyesi almak isteyenlere Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto hediye seçeneğini öneriyoruz. Üzerine birlikte çekildiğiniz ya da sadece öğretmenin fotoğrafını baskılatarak oluşturacağınız bu güzel ve anlamlı hediyeyi öğretmene armağan ederek ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde öğretmene göstereceksiniz. Bunun yanı sıra kişiye özel çerçeve de sipariş ederek hediyenizi güzelleştirebilir ya da bu haliyle öğretmene takdim edebilirsiniz.

Öğretmenler günü için öğretmene hediyeler olarak alınabilecek ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto, öğretmen tarafından çok beğenilecek ve öğretmeniniz baktıkça sizi hatırlayacaktır. Aynı zamanda en çok tercih edilen ofis süsleri içerisinde bulunan Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto'yu Hediye Fabrikası'ndan kolayca satın alabilirsiniz. 24 kasım öğretmen günü için öğretmenime ne hediye alsam diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken duygusal bir hediye tercihi olacaktır.

Öte yandan sadece ofis için değil, ev için de ilginç ev aksesuarları seçeneklerinden biri olan Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto, sevilen öğretmen için alınabilecek en anlamlı hediyedir. Dilerseniz öğretmene doğum günü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz bu ahşap foto ile öğretmeninizle aranızdaki diyaloğu genişletecek ve onun belki de favori öğrencisi olacaksınız. Dilerseniz kendi başınıza alabilir, dilerseniz de sınıfça toplanarak arkadaşlarınızla birlikte bu güzel hediyeyi satın alabilirsiniz. Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto, bir öğretmenin alabileceği en özel ve anlamlı hediye seçeneklerinden biri olacaktır. O zaman daha fazla beklemeden bu anlamlı hediyeyi kişiye özel olarak hazırlatabilir ve en sevilen öğretmene öğretmenler günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak takdim edebilirsiniz. Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto Hediye Fabrikası'nda!

Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Boyutu 37,5 x 51.5 cm'dir

  • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.

  • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.

  • Duvara asmak için uygundur.

  • Çerçeve yatay konumda asılacak şekilde hazırlanmaktadır.

  • Öğretmene Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.