Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Nostaljik Yelkenli Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası
Nostaljik Yelkenli Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası
Nostaljik Yelkenli Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası
Nostaljik Yelkenli Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası

Nostaljik Yelkenli Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137310
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sigara içen bir erkeğe ne hediye vermek isterdiniz? dediğimizde aklınıza ilk gelen şeylerden biri çakmak veya sigara tabakası oluyorsa doğru adrestesiniz!

Sigarayı hayatlarından çıkaramayan beyler için şık ve kaliteli bir hediye olabilecek Nostaljik Yelkenli Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası benzerlerinin aksine oldukça farklı ve özel bir tasarıma sahip. Sigara tabakası ve çakmağın ön yüzleri nostaljik yelkenli ile kaplı. Bu eşsiz görüntü çakmak ve tabakanın sıradan görüntüsünü kırıyor ve klas bir görüntü oluşturuyor. Özellikle de nostaljik hediyelerden hoşlanan beylerin seveceği ve büyük bir keyifle kullanacağı Nostaljik Yelkenli Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası ile sigara içen erkeğe en doğru hediyeyi vereceğinizden emin olabilirsiniz. Beylerin de bu özel tasarım ürünlerden etkileneceklerinden ve severek kullanacaklarından şüphemiz yok. Sigara kullanan biri olarak sürekli yanlarında bulundurmak zorunda olacakları Nostaljik Yelkenli Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası ile akıllarda kalıcılığınızın daim olacağı kaçınılmaz.

Özel kutusu ile şıklığı ikiye katlanan bu Nostaljik Yelkenli Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası'nın beylerin aklını başından alacağı kesin ve net. Hal böyle olunca onlara verdiğiniz değer de gözler önüne serilecek, ne kadar önemsediğiniz seçtiğiniz hediyeye yansıyacak. Erkeğe hediye olarak şık ve kalıcı bir hediye olabilecek bu özel tasarım seti satın almak için acele etmelisiniz.

 

Nostaljik Yelkenli Tasarımlı Çakmak Ve Sigara Tabakası Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Zenit Markada Çakmak ve Sigara Tabakası
  • Çakmak 5 cm x 3.5
  • Tabaka 9 cm x 8 cm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.