X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa
Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa
Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa
Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa
Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa
Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa
Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa

Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4287
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Onsuz boğazımdan geçmez diyenlere özel olarak hazırlanan ve yeni yıl hediyeleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa hediye seçeneği, sizleri bekliyor! Artık yılbaşında sevgiliye ne hediye alınır diye uzun uzun düşünmenize hiç gerek kalmayacak!

Yeni yılı anlamlı kılacak bir hediye ile sevdikleri mutlu etmeye ne dersiniz? Espirili noel baba ve yılbaşı temasıyla oldukça şirin görünen Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa hiç eskimeyecek, ömür boyu hatırlanmanızı sağlayacak bir yeni yıl hediyesi olacaktır. Özel Yılbaşı tasarımıyla dikkat çeken Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa, üzerine hediye edeceğiniz kişinin isminin ve çok özel yeni yıl mesajınızın işlenmesiyle eşi benzeri olmayan bir hediyeye dönüşecektir. Bu özel hediye seçeneği dilerseniz bayana dilerseniz de erkeğe yılbaşı hediyesi olarak gönül rahatlığıyla alınabilir.

Sevdiklerinizin çay ve kahve keyfini ikiye katlayacak olan Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa, kişisel tasarımıyla tamamen sevdiklerinize ait olacaktır ve her kullandıklarında sevgiyle hatırlanmanızı sağlayacaktır. Sizler de sevdikleriniz için yeni yıla yakışır bir hediye arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın yılbaşına özel tasarladığı Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa'yı hemen alın, onları dünyanın en mutlu insanı yapın. Siz de bu özel kupayı sevgiliye özel olarak sipariş ederek yılbaşı paketleri hazırlamaya başlayabilir ve yeni yıla girerken sevgiliyı oldukça mutlu edebilirsiniz. Bütün bunların yanında Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa hediyesini yeni yıla girerken evlilik hediyesi olarak eşe de armağan edebilir ve eğlenceli bir evliliğin adımlarını atabilirsiniz.

Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen bu baskılı kupayı sevgiliye yeni yıla girerken kesinlikle armağan etmek isteyeceksiniz. Daha fazla beklemeden hemen siparişi hazırlayabilirsiniz.

Noel Baba Temalı Kişiye Özel Kupa'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Resimde görülen şablon sabittir.İsim bu şablon üzerine işlenerek kupanız hazırlanır.
  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.