Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Tasarım Ürünleri » Noel Baba Şapkası
Noel Baba Şapkası
Noel Baba Şapkası
Noel Baba Şapkası
Noel Baba Şapkası

Noel Baba Şapkası

9,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130016
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yılbaşı gecesini nerede ve kimlerle geçirmeyi planlıyorsunuz? Arkadaşlarınızla mı? Ailenizle mi? Yoksa sevgilinizle veya eşinizle mi? Her kimle veya kimlerle geçirirseniz geçirin olmazsa olmazınız yılbaşı noel şapkalarına mutlaka sahip olun! Yeni yılın simgesi haline gelen yılbaşı şapkalarını kapınıza kadar getiren Hediye Fabrikası yeni yıla noele yakışır bir şekilde girmenizi sağlıyor!

Yıl başlarının olmazsa olmazıdır noel baba şapkaları. Noel zamanı her yerde muhakkak noel baba kostümü giyen insanlar bulunur. Hadi diyelim kostüm olmasın, muhakkak onun yerine noel baba şapkasıyla dolaşan insanlar görmemiz mümkündür. Çoğumuzun her sene yılbaşında ağzında yılbaşı düdükleri ve başında da noel baba şapkaları olur. Yılbaşının havasına girmek  ve kendinizi noel baba gibi hissetmek istiyorsanız Noel Baba Şapkası'nı kaçırmayın. Yılbaşı coşkusuna sitemizden satın alacağınız Noel Baba Şapkası ile bir an önce kapılın! dilerseniz en sevdiklerinize küçük bir yeni yıl hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

Standart ölçüye sahip Noel Baba Şapkası'nı en uygun fiyatı ile satın alabileceğiniz Hediye Fabrikası'ndan edinmek veya arkadaşlarınıza/dostlarınıza armağan etmek istiyorsanız hemen siparişinizi oluşturun, tarafımıza iletin. Bu keyifli ürün ile yeni yıla tam donanımlı girin!

 

Noel Baba Şapkası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Noel baba şapkaları oldukça hafif ve gayet esnektir.
  • Boyutları standarttır.
  • 30 derecede yıkayınız.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.