Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Yılbaşı Sepeti » Noel Baba Çorabı, El yapımı Yılbaşı Hediyesi
Noel Baba Çorabı, El yapımı Yılbaşı Hediyesi

Noel Baba Çorabı, El yapımı Yılbaşı Hediyesi

26,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F51297
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni yıla girerken yaptığınız tüm hazırlaıkların noele yakışır olmasını istiyorsanız işte size müthiş bir alternatif daha; Noel Baba Çorabı, El yapımı Yılbaşı Hediyesi.

Evinizin bir köşesini detaylandıracak bu noel baba çorabı diğer süslemelerinizi geri planda bırakacaktır. Yılbaşı gecesi için süs amaçlı kullanabileceğiniz Noel Baba Çorabı'nı el yapımı yılbaşı hediyesi olarak içerisine yerleştireceğiniz ufak tefek armağanlarla ailenize veya en yakın arkadaşlarınıza da armağan edebilirsiniz. Sevimliliği ile herkesi kendine hayran bırakacak bu noel baba çorabının bir ömür tatlı bir anı olarak saklanacağından eminiz.

Evinizde geçireceğiniz yılbaşı gecesinin kusursuz olmasını istiyor ve süslemelerinizin noel gecesini uygun olması için elinizden geleni yapıyorsanız Noel Baba Çorabı, El yapımı Yılbaşı Hediyesi'ni de yeni yıl süsleriniz arasına ekleyin. Dilerseniz de içerisine küçük hediyeler koyarak en sevdiklerinize büyük mutluluklar yaşatın.

 

Noel Baba Çorabı, El yapımı Yılbaşı Hediyesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • El yapımı noel baba çorabı hediyelerinizin şık ve şirin sunumu için harika.
  • Arkası beyaz, önü yeşil ve beyaz renk keçe kumaşından yapılmış olan noel baba çorabının önünde de yeni yılı karşılayan yine keçeden yapılmış güler yüzlü noel baba figürü bulunmaktadır.
  • Ürünün tamamiyle el yapımı olup, noel baba figürü bile özenli işçilikle elde hazırlanmıştır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.