X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çikolata » Nice Seneler Harf Çikolata
Nice Seneler Harf Çikolata

Nice Seneler Harf Çikolata

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137853
Tavsiye Et >
Aynı gün kargoya verilir
-
ADET
+

Farklı ve keyifli bir hediyenin vereceği mutluluk sıradan hediyelerin yaşatacağı geçici mutluluklara kıyasla daha anlamlı ve daha kalıcı olacaktır. Böylesi bir hediyeyi bulmakta oldukça güçtür. Biz Hediye Fabrikası olarak sevdiklerinize doyumsuz mutluluklar yaşatasınız diye hem leziz, hem de keyifli bir hediye oluşturduk; Nice Seneler Harf Çikolata.

Minik harf çikolataların oluşturduğu 'Nice Seneler' mesajlı bu hediyelik çikolatayı sevdiklerinize yeni yıl hediyesi olarak sunabilirsiniz. Yılbaşında alınabilecek hediyelerin en güzeli eminiz ki mesaj içerikli bu çikolata kutusu olacak, sevdikleriniz yeni yıla kutu içerisindeki enfes çikolataları yiyerek girecek mutlu bir akşam geçirecekler. Yeni yılda dilediğiniz tüm güzel dilekler de hediyeniz ile birlikte sevdiklerinize ulaşmış olacak. Nice Seneler Harf Çikolata'yı sevgiliye alınabilecek en güzel yılbaşı hediye önerilerinden biri olarak değerlendirebileceğiniz gibi ailenize ya da en yakın arkadaşlarınıza sürpriz ve leziz yılbaşı hediyesi olarak da sunabilirsiniz. Çok beğenilecek ve şaşkınlıkla karşılanacak Nice Seneler Harf Çikolata ile kesinlikle doğru bir seçim yapmış olacaksınız. El yapımı yılbaşı hediyeleri kadar değerli ve anlamlı bir hediye olabilecek bu enfes çikolatalar şık ve özenli süslemeler ile hazırlanmış hediye kutusu içerisinde sunulacaktır. Böylelikle sevdiklerinize görsel bir şölen de yaşatacağınız kaçınılmaz.

Yeni yıla yakışır en güzel hediyelerden biri olabilecek Nice Seneler Harf Çikolata'yı sevdikleriniz için satın almak ve onları bu enfes hediye ile mutlu etmek istiyorsanız hemen şimdi sitemizden siparişinizi geçin. Yılbaşı akşamı sevdiklerinizin hem ağızlarını tatlandırın hem de kendilerini özel hissetmelerini sağlayın.

 

Nice Seneler Yazılı Harf Çikolatayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.
  • Kutu içerisinde 12 adet harf çikolata bulunmaktadır.
  • Kutu içerisinde toplamda 78 gram çikolata gönderilmektedir.
  • Nice Seneler Yazılı Harf Çikolata özenli paketlemesi ile gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.