X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » NEHİR 12 PARÇA KALPLİ ÇAY KAŞIĞI SETİ
NEHİR 12 PARÇA KALPLİ ÇAY KAŞIĞI SETİ

NEHİR 12 PARÇA KALPLİ ÇAY KAŞIĞI SETİ

51,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134628
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Evinizde ağırladığınız misafirlerinize illa ki çay ikramında bulunacaksınızdır. İkramda bulunduğunuz çay için kullandığınız bardaklar kadar tabakları ve kaşıkları da önemlidir. Çay bardaklarının, tabaklarının ve kaşıklarının misafirlerinize özel şık görsellikte ürünler olması gereklidir. İşte sizlere çeliğin şıklığı ve göz alıcılığı ile ortaya çıkan muhteşem bir çay kaşığı seti, NEHİR 12 PARÇA KALPLİ ÇAY KAŞIĞI SETİ.

Çay bardakları, çay tabakları ve çay kaşıkları güzel bir günün en güzel vakitlerinde içilen nefis bir demlik çayı tamamlayan en önemli keyif unsurlarıdır.

Estetik ve şık tasarımı ile çay kaşığı çeşitleri içinde özel bir yere sahip olan NEHİR 12 PARÇA KALPLİ ÇAY KAŞIĞI SETİ, çay bardağınızı tamamlamak için harika bir seçenek.

Düz kalp ve ters kalp tasarımı ile tamamen çelikten üretilen bu şık çay kaşıklarını kendi eviniz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize ev hediyesi olarak da alabilirsiniz.

 

NEHİR 12 PARÇA KALPLİ ÇAY KAŞIĞI SETİ satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • 6 ADET CAN DÜZ KALP
  • 6 ADET CANAN TERS KALP
  • PASLANMAZ ÇELİKTEN ÜRETİLMİŞTİR
  • 50 YIL GARANTİLİ.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.