Hediye Fabrikası » Takı & Mücevher » Bileklik Modelleri » Nazarlı Uğur Böcekli Feriha Bileklik BR0460153
Nazarlı Uğur Böcekli Feriha Bileklik BR0460153

Nazarlı Uğur Böcekli Feriha Bileklik BR0460153

74,89 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F126127
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Bayana hediye gümüş bileklikler model model, çeşit çeşit olarak Hediye Fabrikası'nda beğeninize sunuluyor. Seçeceğiniz bilekliği biz sevdiklerinize ulaştırıyoruz sizlere de mutluluklarını izlemek kalıyor.

Bayana alınabilecek hediyeler arasında en özel yere sahip olan takılardır. Bayanların günlük hayatta veya özel günlerde şıklıklarını tamamlamak için kullandıkları şık ve göz alıcı takılar bayana hediye için ideal bir seçim oluyor. Bizde bu mantıkla yola çıkarak bayanlara hediye kategorisine şık takıları ekledik. Nazarlı Uğur Böcekli Feriha Bileklik BR0460153 de bunlardan biri..

Uğur böceği ile detaylandırılmış melek kanadı, nazar boncuğu ve göz alıcı taşlarla detaylandırılmış olan bu zarif bileklik hediye edeceğniz bayanların çok seveceği bir armağan olacaktır.

Sevgiliye hediye veya anneye hediye olarak satın alabileceğiniz Nazarlı Uğur Böcekli Feriha Bileklik BR0460153, anlamlı bir hediye olacaktır ve bayanlar tarafından severek kullanılacaktır.

 

Nazarlı Uğur Böcekli Feriha Bileklik BR0460153 satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Ürün kadife hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.