X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çanta Modelleri » My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm

My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138923
Tavsiye Et >
Cinsiyet:
Erkek Bebek
Kız Bebek

Yeni bebeği olan tanıdıklara esprili ve aynı zamanda son derece kullanışlı bir hediye armağan etmek istiyorsanız My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Hediye sahibini hem güldürüp hem de duygulandıracak olan bu armağan ile sevdikleri son derece mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz. Mesela hamile bayan öğretmenlere hediye olarak sipariş edebileceğiniz bu anlamlı hediye karşısında öğretmeniniz son derece duygulanacak ve bu çantayı kullandıkça sizi hatırlayacaktır.

Öte yandan hamile tişört seçenekleriyle beraber sipariş edebileceğiniz bu güzel hediye My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm çok iyi bir kombinasyon oluşturacaktır. En güzel hamile hediye seçenekleri arasında başı çeken My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanmaktadır. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilen bu çantayı hediye sahibi uzun yıllar boyu kullanacak ve kullandıkça sizi düşünecektir. Sevdiklere vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde göstermenizi sağlayacak olan My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm ile onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz.

Ayrıca eşe doğum hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm Hediye Fabrikası'nda sizlerle buluşuyor. Bu anlamda doğum yapan eşe hediye olarak alınabilecek en güzel hediye seçeneklerinin başında gelen bu çanta aynı zamanda oldukça esprili olmasıyla da dikkatleri üzerine çekecek. Öyleyse daha fazla beklemeden My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm'i Hediye Fabrikası'ndan eşe, arkadaşa ya da yeni evlenen çiftlere armağan edebilir ve onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızdaki samimiyet boyutunu oldukça güçlendirmenizi sağlayacak anlamlı bir hediye olacaktır. Acele edin!

My Baby Shot Me Down Büzgülü Bez Çanta 35x40cm'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 35 x 40 cm çanta ölçüsü.

  • Ağız kısmındaki kordonlar büzülerek kapatılabilmektedir.

  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme üzerine renkli canlı baskı alınmaktadır.

  • Doğada tamamen çözünebilen çantanız özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.