Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Müzikli Telefon Kulübesi Kar Küresi
Müzikli Telefon Kulübesi Kar Küresi
Müzikli Telefon Kulübesi Kar Küresi
Müzikli Telefon Kulübesi Kar Küresi

Müzikli Telefon Kulübesi Kar Küresi

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137025
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

En sevdiğiniz arkadaşınıza, sevgilinize, eşinize farklı ve sevimli bir hediye vermeye ne dersiniz? Müzikli Telefon Kulübesi Kar Küresi tam da bunun için üretilmiş harika bir ürün!

Kar kürelerinin büyülü görüntüsünü bilirsiniz. Fantastik bir havaya sahip bu eşyaya kimsenin hayır diyemeyeceğini biliyoruz. Evlerde dekoratif bir eşya olarak kullanıldığında bulunduğu ortama sıradışı bir hava katan kar küreleri birde müzikli olursa keyfine doyum olmaz. Onu izlemek ve yaydığı hafif müziği dinleyerek kendinden geçmemek elde değil. Müzikli Telefon Kulübesi Kar Küresi de bu tarzda üretilmiş eşsiz bir güzelliğe sahip. Çıkardığı etkileyici ses ve romantik görünümü ile fazlasıyla büyüleyici. Sıradan bir hediye yerine böylesi güzel bir hediye vermenizin sevdiklerinizi ne kadar mutlu edeceğini bir düşünün.

Muhteşem bir sevgililer günü hediyesi, yıldönümü hediyesi, doğum günü hediyesi olabilecek Müzikli Telefon Kulübesi Kar Küresi'ni satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki? Acele edin ve bu harika hediyeyi kaçırmayın!

 

Müzikli Telefon Kulübesi Kar Küresini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 15 cm x 10 cm ölçülerinde
  • Alt bölümü mekanik müzik kutusu.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.