Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Müzik Temalı Aluminyum Matara
Müzik Temalı Aluminyum Matara
Müzik Temalı Aluminyum Matara
Müzik Temalı Aluminyum Matara
Müzik Temalı Aluminyum Matara
Müzik Temalı Aluminyum Matara
Müzik Temalı Aluminyum Matara

Müzik Temalı Aluminyum Matara

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136585
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kampta, dağda, tatilde, ofiste, arabada, spor yaparken birçok yerde rahatça kullanabileceğiniz muhteşem bir ürünü sizlere sunuyoruz; Müzik Temalı Aluminyum Matara.

Sıcak veya soğuk içeceklerinizi gittiğiniz her yere götürmenizi sağlayacak bu şık matarayı çok seveceğinizden eminiz. Çünkü Müzik Temalı Aluminyum Matara iç ve dış kaplaması, açılır kapanır kapağı sayesinde istediğiniz her türlü içeceği sağlıkla koruyacaktır. İç kaplaması sayesinde içerisine koyduğunuz sıcak içeceklerin ısısını uzun bir süre koruyacak soğuk içecekleriniz ise aynı soğuklukta kalacaktır. Bu sayede Müzik Temalı Aluminyum Matara ile yürüyüşte veya sporda yanınıza soğuk suyunuzu alabilir, kampta veya piknikte yudumlamak istediğiniz sıcak çayınızı veya kahvenizi bu matara içerisinde taşıyabilirsiniz. Ofisinizde de kullanabileceğiniz Müzik Temalı Aluminyum Matara ile güne sıcacık kahvenizi içerek başlayabilir, kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz.

Kaçırmamanızı ve ister kendiniz için isterseniz de sevdikleriniz için satın almanızı önerdiğimiz Müzik Temalı Aluminyum Matara'yı sitemizden almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Aksi halde bu şık matara tükenebilir. Kalitesiyle uzun yıllar boyunca kullanacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Müzik Temalı Aluminyum Matarayı Satın almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

- İlk kullanımdan önce mutlaka sıcak su koyup 2 saat bekletiniz.
- Koku yapmaz.
- Her türlü içecek konulabilir.
- Ürün kapasitesi 750 ml.
- İçi dışı alüminyum.
- Açılır kapanır kapak ile kullanmınızda devrildiğinde veya yan durduğunda sıvı dökülmez, fakat az miktarda sızma yapabilir.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.