X
Hediye Fabrikası » Öğretmene Hediye » Müzik Öğretmenlerine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi
Müzik Öğretmenlerine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi
Müzik Öğretmenlerine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi
Müzik Öğretmenlerine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi

Müzik Öğretmenlerine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137712
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
50 karakter yazabilirsiniz.

Eğitiminizde bir dünya emeği olan sevgili öğretmenleriniz için seçebileceğiniz en güzel hediyeler tüm şıklıkları ve farklılıkları ile sizlere sunuluyor! Erkeğe alınacak hediye seçenekleri arasından erkek öğretmen için tercih edilebilecek Müzik Öğretmenlerine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi de bu alternatiflerden sadece biri..

Öğretmenlerimizin günü olarak ilan edilen 24 Kasım'ı anlamlı kılan en önemli detaylardan biri de o özel günde verilen hediyelerdir. Öğretmenlerimize verdikleri emek karşılında sunabileceğimiz hediyeler küçük bir teşekkür niteliğinde olduğundan anlamını yıllarca koruyacak bir hediye olmalıdır. Seçtiğiniz hediyenin el yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar değerli olması sevgiyle hatırlanmanız ve daima akılda kalmanız açısından önemli rol oynar. Özenle ve emekle tasarlanan Müzik Öğretmenlerine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi de erkek müzik öğretmeniniz için tercih edebileceğiniz anlamlı hediyelerden bir tanesi. Kol düğmesinin birinde nota işareti yer alırken diğerine öğretmeninizin isim ve soyisminin baş harfleri işleniyor, hem mesleğe hem de kişiye yönelik bir hediye oluşturuluyor. Çok sevdiğiniz bir dersin çok sevdiğiniz öğretmenini böylesi değerli bir hediye ile mutlu etmek istersiniz öyle değil mi? Öğretmenler günü için hediye olarak tercih edilebilecek Müzik Öğretmenlerine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi sıradan kol düğmesi modellerinin aksine daha anlamlı ve daha özel olduğundan bir ömür anı olarak da saklanabilir. Öğretmeniniz bu şık kol düğmelerini günlük yaşamda kullanabileceği gibi özel gecelerde de keyifle tercih edebilir.

Güzel sesi ve güzel kalbi ile en özel hediyeleri hakeden değerli müzik öğretmeninizi vereceğiniz anlamlı bir hediye ile mutlu etmek istiyorsanız tercihinizi Müzik Öğretmenlerine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesi'nden yana kullanın. Kol düğmelerinin özenli paketlemesi üzerine öğretmenler günü mesajlarından birini de eklemeyi unutmayın! Hediye Fabrikası.com'un diğer öğretmenler günü sürprizlerini de incelemeden geçmeyin.

 

Müzik Öğretmenlerine Hediye Baş Harf Yazılı Kol Düğmesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bir çift kol düğmesi üzerini ayrı ayrı kişiselleştirebilirsiniz
  • Kol düğmeleri lazer ile işleme yapılarak şekillendirilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.