X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe
Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe
Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe
Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe
Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe
Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe
Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe

Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe

209,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139122
Tavsiye Et >
45 karakter yazabilirsiniz.
55 karakter yazabilirsiniz.

Sevgiliye hediye olarak romantik bir şey almak istiyor ancak ona sevgililer gününde ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Üzerinde mini bir ev bulunan bu canlı bahçeyi besleyip büyüttüğü taktirde sevgiliniz çok özel bir hediye ile karşılaşacak! Özellikle doğayı seven kız arkadaşa alınması gereken ve onu çok sevindirecek bir hediye olan Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Sadece kız arkadaş için değil, asker erkek arkadaş için de sizi hatırlaması için askere hediye kutusu olarak alabileceğiniz harika bir hediyedir. Üzerine dilerseniz isimlerinizi yazdırabilir ve sevgilinizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Sevgililer günü haricinde doğum günü sürprizi erkeğe özel olmalıdır. Erkek sevgiliye özel olarak hazırlatacağınız ve onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek olan Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe ise asla kaçırmamanız gereken bir armağan olacak. Bu bakımdan sevgililer günü için erkek hediye sepeti hazırlamak istiyorsanız hazırlayacağınız hediye sepetinin ilk hediyesi kesinlikle Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe olsun. Doğayı ve canlıları seven erkek arkadaşın asla hayır diyemeyeceği anlamlı bir hediye olacak! Öte yandan hazırlayacağınız hediye sepetine sevgililer günü hediyesi saat seçeneği de ekleyerek sürprizi tamamlayabilirsiniz. Bu minyatür bahçe ve saat sayesinde sevgiliniz her dakika sizi düşünecek ve onunla aranızdaki aşkın son derece güçlenmesini sağlayacaksınız.

Sevgililer gününde kız arkadaş ve erkek arkadaş fark etmeksizin sevgiliye özel olarak alabileceğiniz en romantik hediye seçeneklerinin başında gelen Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe, sevgiliye verdiğiniz değeri en güzel şekilde ona gösterecek ve sevgiliye sizden unutulmayacak bir anı hediyesi olacaktır. Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime ne alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Canlıları seven sevgiliye gönül rahatlığıyla kişiye özel olarak hazırlatıp alabileceğiniz Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. En özel günler için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'na gelerek sevdiklerinizi oldukça mutlu edebilirsiniz. Acele edin!

Mutlu Yuvamız Aşk Evi Canlı Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 17, boy : 17, yükseklik : 4 (cm)
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.